05.02.2023 15:07

23 Nisan Cocuk bayrami Mesajlari

23 nisan cocuk bayrami mesajlari

23 Nisan Cocuk bayrami Mesajlari günün öne çıkan konuları arasında yer alıyor. Yurt genelinde törenlerin düzenleneceği 23 Nisan her yıl olduğu gibi bu yıl da coşkularla kutlanacak. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 102. yıl dönümü heyecanını sevdikleri ile paylaşacak olanlar Whatsapp, SMS, Facebook gibi dijital mecralardan farklı, ve yeni kutlama sözlerini tercih edecek. 23 Nisan mesajları ile anlam kazanan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda sizler de yakınlarınızla bu özel günü paylaşabilirsiniz. Resimli 23 Nisan mesajları ve sözlerini haberimizde derledik..

[In der Blog-Übersicht wird hier ein Weiterlesen-Link angezeigt]


Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, Kurtuluş Savaşımızı sevk ve idare eden ilk Meclisteki tüm milletvekilleri ile şehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyor, tüm çocuklarımızın ve dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum.

23 nisan cocuk bayrami mesajlari

Tüm dünya çocukları ile birlikte yarınlarımızın umudu evlatlarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyor, sağlık, başarı ve mutluluklar diliyorum.Sadece büyük liderler, geleceği küçük kalplere emanet eder... #23nisan

23 nisan cocuk bayrami mesajlari

"Atatürk ile büyüyen bir çocuksanız, masallardaki kahramanlara ihtiyaç duymazsınız." 23NisanKutluOlsun


“Küçük hanımlar, küçük beyler... Sizler hepiniz, geleceğin bir gülü, yıldızı, bir bahtının aydınlığısınız. Memleketi asıl aydınlığa boğacak olan sizsiniz. Kendinizin ne kadar önemli, kıymetli olduğunuzu düşünerek ona göre çalışınız.”

23 nisan cocuk bayrami mesajlari

“Küçük hanımlar, küçük beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz..." #MustafaKemalAtatürk


Çocuk ruhlu olduğum doğrudur, değişmek istemediğim de. Dış dünyamda iç dünyamda renklerimden vazgeçmem, umutlarımdan da.. Tüm çocuklara, çocuk kalanlara #23Nisan kutlu olsun.

23 nisan cocuk bayrami mesajlari

Barışın, sevginin, umudun ve kardeşliğin simgesi olan çocuklarımıza güzel bir gelecek umuduyla tüm dünya çocuklarının bayramı kutlu olsun.


Geleceğimizin teminatı olan sevgili çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı ve Türkiye Büyük Millet Meclisinin açılışının 102. yıldönümünü en içten duygularımla kutluyorum.

23 nisan cocuk bayrami mesajlari

102 yıl önce bu kutsal vatanı ve Meclisi emanet eden Mustafa Kemal Atatürk'ü, kurucu kahramanları, aziz şehitlerimizi ve gazilerimizi minnet ve rahmetle anıyorum.


TBMM’nin 102'inci yıldönümü ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın özelde ülkemiz çocukları, genelde tüm dünya çocukları için kutlu olmasını diliyorum.

23 nisan cocuk bayrami mesajlari

Dünyada çocuklara ithaf edilen ilk ve tek bayram. Ne güzelsin #23Nisan


Geleceğimizin güvencesi, yaşama sevinçlerimiz; çocuklar... #23Nisan

23 nisan cocuk bayrami mesajlari

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun. Dünyada ilk ve tek bunu düşünen, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü saygı, sevgi ve minnetle anıyorum. #23Nisan


"Beni ne zaman görmek isterseniz aynaya bakın. Siz Türk çocukları, benim bir parçamsınız, ben de sizin." Mustafa Kemal Atatürk.

23 nisan cocuk bayrami mesajlari

Bütün çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi saygıyla, rahmetle anıyorum.

23 nisan cocuk bayrami mesajlari

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en kalbi duygularımla kutlarım.

23 nisan cocuk bayrami mesajlari

Tüm çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyorum. Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin açılmasının 102. yıldönümünü ve Cumhuriyetimizin kurulması yolunda hayatlarını ortaya koyan Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarını şükran ve minnet duygularımla anıyorum.

23 nisan cocuk bayrami mesajlari

Bu anlamlı günün ülkemiz ve dünya çocuklarına bayram olarak armağan edilmesini sağlayan Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü ve kurucu mecliste görev yapan milletvekillerimizi şükranla ve rahmetle yâd ediyorum.

Etiketler: bayram mesajlari