Gülen Yüzler insanin güzelligi deyil gülüsü önemlidir

Gülen Yüzler insanin güzelligi deyil gülüsü önemlidir.Kısa, Uzun, Duygusal, Romantik Sevgiliye Arkadasa yollayabileceginiz hikayeler oldugu gibi Kaderimsin siir.,siirler yer almaktadir.

Gülen Yüzler insanin güzelligi deyil gülüsü önemlidir. Tebrik Kartlari  Kisa hikayeler ve Bunlarla birlikte sayfamizda,mini Gerilim Sevgi Ask Üzerine Hikayeleri Siirler göndererek sevdiklerini mutlu etmek isteyenler doğru yerdeler. seyahat ,Blog,hikayeler, mesajı başta olmak üzere kız ve erkek arkadaşa yazılacak en güzel kısa, uzun, komik, neşeli, etkileyici, muhteşem, anlamlı, romantik, Hikayeler bu başlık altında yer alıyor. Hikayeler ve sözleri seçeneklerinden birisini resimli ya da yazılı olarak anında yollayabilirsiniz. Sevgiliye Hikaye mesajı için en güzel mesajlar kaderimsin.com da, duygularınıza tercüman olabilecek 2023-2024 için en güzel, kısa, uzun anlamlı sarki sözleri  ile sabah Günaydin sözleri!

Sayfamızdan sevdiklerinize gönderebileceğiniz ''Gülen Yüzler insanin güzelligi deyil gülüsü önemlidir'' Kisa Hikayeler ve Sarki sözleriyle birlikte en anlamlı, en romantik ve duygusal sözler iyi aksamlar,iyi geceler,günaydin,siirler,dini mesajlara,Siirler,Dini hikayeler,Seyahat ler,Güzel sözler,Anlamli sözler,ata sözleri,Agir abi sözleri,bayram mesajlari,kutlamalar,dogum günü,bayram kutlamalari secilmis müzikli sarki sözleri,Blog Kaderimsin.com'dan  ulaşabilirsiniz. Bunları sevdiklerinize Facebook, WhatsApp üzerinden  Resimli Sana mesajı olarak gönderebileceğiniz gibi, SMS olarak da gönderebilirsiniz. Diyer siirlerimizi burdan göz atabilirsiniz.

Gülen Yüzler insanin güzelligi deyil gülüsü önemlidir

İnsanların mutluluğu, en çok da güldüğü zaman anlaşılır. Bir kişinin yüzünde gülümsemeye neden olmak, tarifi imkânsız mutluluk kaynağıdır. Gülümsemek ile ilgili sözler söyleyen birçok şair vardır. Hepsinin de ortak verdiği mesaj, gülmenin nedenli muhteşem bir duygu olduğudur. Sizde gülmekle alakalı sözleri öğrenebilir, yeri geldiğinde bu sözleri dostlarınızla paylaşabilirsiniz. Gülümseme sözleri hakkında detayları sizler için derledik.

Gülen Yüzler insanin güzelligi deyil gülüsü önemlidir

Güzellik bir kudrettir, tebessüm ise onun kılıcıdır.

Öyle güzel gülmelisin ki, insanlar seni ağlatmaya utanmalı.

Bol bol gülümse, hem maliyeti sıfırdır hem de bedeline paha biçilmez.

Sevmek için yaratılmış kalpler bomboş niye? Gülmek için yaratılmış gözlerde yaşlar niye?

Gülen YüzlerGülüsünü Sevmek Diye Birsey Var iste O Cok Tehlikeli.

Gülen Yüzler

Gülmeyen etkisi olmayan bir ilaettir.

Gülen Yüzler

Birin e bir lütufta bulunurken yanina bir Gülmeksözleride tebessüm ilave edin.

Gülen Yüzler

Insan gülebildigi kadar insandir.

Gülen Yüzler

Aglamamak icin herseye gülerim.

Gülen Yüzler

Milyonlarca gülüs arasinda seninki favorim.

Gülen Yüzler

Asik olmam derken fülüsün rezil etti beni.

Gülen Yüzler

Her aglamanin bir gülmesi vardir.

Gülen Yüzler

Bir gülüsü var ve bu sizi hic ilgilendirmez.

Gülen Yüzler

Diyorum ki dünya senin gülüsün kadar temiz.

Gülen Yüzler

​Gülmek bir mükafattir,aglayan gözlerin gördügü.

Gülen Yüzler

Tebessüm her kapiyi acan sihirli bir anahtardir.

Gülen Yüzler

Unutup gülmek,hatirlayip üzülmekten cok daha iyidir.

Gülen Yüzler

Gülme iki insanin arasindaki en kisa mesafedir.