Ene güzel iyi geceler mesajlari 2023

Ene güzel iyi geceler mesajlari 2023 iyi geceler Mesajlari Yeni 2023 iyi geceler - En Güzel, Kısa, Uzun, Duygusal, Romantik Sevgiliye iyi geceler Mesajı Ve Sözleri

iyi geceler,iyi geceler mesajı göndererek sevdiklerini mutlu etmek isteyenler doğru yerdeler. Sevgiliye iyi geceler mesajı başta olmak üzere kız ve erkek arkadaşa yazılacak en güzel kısa, uzun, komik, neşeli, etkileyici, muhteşem, anlamlı, romantik, neşeli iyi geceler Mesajlari bu başlık altında yer alıyor. iyi geceler mesajı ve sözleri seçeneklerinden birisini resimli ya da yazılı olarak anında yollayabilirsiniz. Sevgiliye iyi geceler mesajı için en güzel mesajlar sabah.com.tr'de! İşte, duygularınıza tercüman olabilecek 2023 için en güzel, komik, kısa, uzun anlamlı iyi geceler Mesajlari ile sabah sözleri!

iyi Geceler Mesajlari

iyi geceler kutlamalari iyi geceler mesajı göndermek için tercih edilebilecek birbirinden güzel sözler için doğru yerdesiniz. Sevgiliye iyi geceler mesajı başta olmak üzere kız ya da erkek arkadaşa ve eşe iyi geceler Mesajlari yollayabilirsiniz. Hem resimli hem de yazılı olarak 2023 iyi geceler Mesajlari için ayrıntıları incelemeye başlayabilirsiniz. İşte, en güzel kısa, uzun, komik, neşeli, etkileyici, muhteşem, anlamlı, romantik, neşeli iyi geceler Mesajlari ve sabah sözleri!

iyi geceler Mesajlari 2023

Sayfamızdan sevdiklerinize gönderebileceğiniz ''iyi geceler aşkım mesajı'' iyi geceler kutlu olsun askim,ile en anlamlı, en romantik ve duygusal iyi geceler Mesajlarina ulaşabilirsiniz. Bunları sevdiklerinize Facebook, WhatsApp üzerinden 2023 resimli iyi geceler mesajı olarak gönderebileceğiniz gibi, SMS olarak da gönderebilirsiniz. İşte 2023 iyi geceler Mesajlari seçenekleri!

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

iyi geceler

Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreğin sana yalnız bıraktığını söylerse aldırma çevir gözlerini gökyüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım iyi uykular tatlı rüyalar.

iyi Geceler Mesajlari

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum her şeyim. Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur. Şimdi yine seni düşünerek yatıyorum Allah rahatlık versin.


Rüyaların en güzelini görürken Allah’ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar veremesin. İyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

iyi Geceler Mesajlari

Rüyalara rest çektim uyumuyorum, herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum, uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum, onlar uykuya ben sana doyamıyorum bir tanem iyi geceler.

Mutlu geceler

Yüreğin doğan güneşi değil batan Güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan Güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki Güneş senin için bir tanem iyi geceler.

iyi Geceler Mesajlari

Hayatımsın ve ben pekguzelsozler.com sadece seni yaşayabilirim. Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gönderiyorum huzurla uyu bir tanem. Huzurlu ve mutlu iyi geceler. Seni seviyorum.

Hayirli huzurlu geceler

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi geceler.

iyi Geceler Mesajlari

Bir avuç dua, bir kucak sevgi, sıcak bir mesaj kapatır mesafeleri, birleştirir gönülleri, bir sıcak gülümseme, bir ufak hediye daha da yaklaştırır bizi birbirimize. Hayırlı geceler.

Ene güzel iyi geceler mesajlari 2023

iyi Geceler Mesajlari

Gözlerinizi kapattığınızda aklınıza ilk gelen şeyin, gözlerinizi hayırlısıyla açtığınızda gerçekleşmesi dileğiyle. İyi geceler.


Yarın sabah uyandığında gönlünüzden geçen her güzel şeyin, hayalden çıkıp gerçeğe dönüşmesi dileğiyle hayırlı ve mutlu geceler.

iyi Geceler Mesajlari

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun iyi geceler!


Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim. İyi geceler her şeyim!

iyi Geceler Mesajlari

Bu mutlu günde, güzel insanlara, özel insanlara, hani vazgeçemediklerimize, sevgilerimizi, saygılarımızı, dualarımızı gönderiyoruz. Hayırlı geceler.


Yarın sabah uyandığınızda gönlünüzden geçen her güzel şeyin hayalden çıkıp gerçeğe dönüşmesi dileğiyle, hayırlı geceler…

iyi Geceler Mesajlari

Her şeyin zamanı var; yaşamanın, sevmenin ve ölmenin zamanı. Ama şimdi uyumanın zamanı hadi bakim iyi geceler.

Hayirli Geceler

Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır her yeni gün doğumunda! Hüzünsüz uyuyup bin bir umutla uyanmanız dileğimle, iyi geceler.


Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun geceniz hayırlara vesile olsun.

iyi Geceler Mesajlari

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi. Ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve tatlı uyu hayal gözlüm.

Damağınızı, ruhunuzu ve çevrenizi tatlandıran, mutlu, umutlu, bereketli bir gece dilerim.

iyi Geceler Mesajlari

Yeni doğacak güneşin yeni umutlar, yarınlar getirmesi dileğiyle iyi uykular.


En güzel rüyaların senin olması, meleklerin uyurken seni koruması dileğiyle… Hayırlı geceler…

iyi Geceler Mesajlari

Güzelliklerle dolu huzurlu, keyifli güzel bir gece geçirmeniz dileğiyle iyi geceler.


Gülen gözlerinde batıp, doğmayı senden öğrendim… İyi Geceler. Yüreğinizin ışığı hiç sönmesin.

iyi geceler

Yatsam uzun uzun ve kalkmasam ve sonra bir uyansam her şey yoluna girmiş olsa…


Belki de bir gecenin köründe arayıp hiç sesini çıkarmadan onun sesini dinlemektir aşk. Hayırlı geceler.

iyi Geceler Mesajlari

Güzellik, birlik, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve mutlu bir gece dilerim.


Daha güzel, daha dinç, daha uykusunu almış bir insanlık için; “Yatsın Bu Dünya!” Cümleten İyi Geceler.

Sayfanin Devami: I   1   I   2  I