Kaderimsin, Mayis, 2023 Hasret,özlem,ayrilik,mesajlari

Kaderimsin, Mayis, 2023 Hasret,özlem,ayrilik,mesajlari.Kısa, Uzun, Duygusal, Romantik Sevgiliye Arkadasa yollayabileceginiz hikayeler oldugu gibi Kaderimsin siir.,siirler yer almaktadir.

Kaderimsin, Mayis, 2023 Hasret,özlem,ayrilik,mesajlari. Tebrik Kartlari  Kisa hikayeler ve Bunlarla birlikte sayfamizda,mini Gerilim Sevgi Ask Üzerine Hikayeleri Siirler göndererek sevdiklerini mutlu etmek isteyenler doğru yerdeler. seyahat ,Blog,hikayeler, mesajı başta olmak üzere kız ve erkek arkadaşa yazılacak en güzel kısa, uzun, komik, neşeli, etkileyici, muhteşem, anlamlı, romantik, Hikayeler bu başlık altında yer alıyor. Hikayeler ve sözleri seçeneklerinden birisini resimli ya da yazılı olarak anında yollayabilirsiniz. Sevgiliye Hikaye mesajı için en güzel mesajlar kaderimsin.com da, duygularınıza tercüman olabilecek 2023-2024 için en güzel, kısa, uzun anlamlı sarki sözleri  ile sabah Günaydin sözleri!

Sayfamızdan sevdiklerinize gönderebileceğiniz ''Kaderimsin, Mayis, 2023 Hasret,özlem,ayrilik,mesajlari'' Kisa Hikayeler ve Sarki sözleriyle birlikte en anlamlı, en romantik ve duygusal sözler iyi aksamlar,iyi geceler,günaydin,siirler,dini mesajlara,Siirler,Dini hikayeler,Seyahat ler,Güzel sözler,Anlamli sözler,ata sözleri,Agir abi sözleri,bayram mesajlari,kutlamalar,dogum günü,bayram kutlamalari secilmis müzikli sarki sözleri,Blog Kaderimsin.com'dan ulaşabilirsiniz. Bunları sevdiklerinize Facebook, WhatsApp üzerinden Resimli Sana mesajı olarak gönderebileceğiniz gibi, SMS olarak dagönderebilirsiniz. Diyer siirlerimizi burdan göz atabilirsiniz.

Kaderimsin, Mayis, 2023 Hasret,özlem,ayrilik,mesajlari

Kaderimsin Sevgi,Ask,Özlem,Sitem,Ayrilik MesajlariElini kalbine götürdü ;''burasi var ya'' dedi, ''Tasa topraga gerek kalmadan insanin gömüldügü tek yer..''

Fazlasi zarar olmayan iki sey: Biri Sen Biri Kokun

Fazlasi zarar olmayan iki sey.Bir sen ,biri kokun..

Kaderimsin Sevgi,Ask,Özlem,Sitem,Ayrilik MesajlariMutlu olmanin yolunu, karsindakini mutlu etmek saniyorduk. Yanildik..!! Cünkü ne kadar mutlu ettiysek , o kadar yalniz kaldik.

Özlü,sitemli,hüzünlü sözlerBir gün karsina iki biletle cikarsam nereye diye sorma.

Cocuklar gibi sevdim:Devler gibi aci cektimCocuklar gibi sevdim.! Devler gibi aci cektim..

Özlü,sitemli,hüzünlü sözlerSonra düsündüm,Beni kazanmaktan cok kaybetmeye meyilli bir insani varligimla rahatsiz etmemeliyim. ''Bende Gittim''

Ayrilik MesajlariDeger verdiginiz insanlarin hayatlarinda yerinizin olmadigini fark ettiginiz an artik insanlardan bir beklentiniz kalmiyor..

Sitemli SözlerBir gün ayni demlikten cay icersek anlatirim sana..Gök yüzü neden mavidir ?

Sayfa   I   1   I   2   I   3   I   4   I  5  I  6  I