Kaderimsin nisan 2023 En Güzel Sözler sevgi resimli mesajlar

Kaderimsin nisan 2023 En Güzel Sözler sevgi resimli mesajlar .Kısa, Uzun, Duygusal, Romantik Sevgiliye Arkadasa yollayabileceginiz hikayeler oldugu gibi Kaderimsin siir.,siirler yer almaktadir.

Kaderimsin nisan 2023 En Güzel Sözler sevgi resimli mesajlar . Tebrik Kartlari  Kisa hikayeler ve Bunlarla birlikte sayfamizda,mini Gerilim Sevgi Ask Üzerine Hikayeleri Siirler göndererek sevdiklerini mutlu etmek isteyenler doğru yerdeler. seyahat ,Blog,hikayeler, mesajı başta olmak üzere kız ve erkek arkadaşa yazılacak en güzel kısa, uzun, komik, neşeli, etkileyici, muhteşem, anlamlı, romantik, Hikayeler bu başlık altında yer alıyor. Hikayeler ve sözleri seçeneklerinden birisini resimli ya da yazılı olarak anında yollayabilirsiniz. Sevgiliye Hikaye mesajı için en güzel mesajlar kaderimsin.com da, duygularınıza tercüman olabilecek 2023-2024 için en güzel, kısa, uzun anlamlı sarki sözleri  ile sabah Günaydin sözleri!

Sayfamızdan sevdiklerinize gönderebileceğiniz ''Kaderimsin nisan 2023 En Güzel Sözler sevgi resimli mesajlar '' Kisa Hikayeler ve Sarki sözleriyle birlikte en anlamlı, en romantik ve duygusal sözler iyi aksamlar,iyi geceler,günaydin,siirler,dini mesajlara,Siirler,Dini hikayeler,Seyahat ler,Güzel sözler,Anlamli sözler,ata sözleri,Agir abi sözleri,bayram mesajlari,kutlamalar,dogum günü,bayram kutlamalari secilmis müzikli sarki sözleri,Blog Kaderimsin.com'dan  ulaşabilirsiniz. Bunları sevdiklerinize Facebook, WhatsApp üzerinden  Resimli Sana mesajı olarak gönderebileceğiniz gibi, SMS olarak da gönderebilirsiniz. Diyer siirlerimizi  burdan göz atabilirsiniz.

Kaderimsin nisan 2023 En Güzel Sözler sevgi resimli mesajlar

Bir gün bu elmanin yarisin olmayacak.Bir gün bu elmanin yarisin olmayacak.

Demli iki cay ver usta, biri bana diyeri gelmeyen dosta.Demli iki cay ver usta, biri bana diyeri gelmeyen dosta.

O kadar yorgunumki,kalbim müsayit bir yerde dursada dinlensem.O kadar  yorgunumki,kalbim müsayit bir yerde dursada dinlensem.

KaderimsinYorgunum..cok yorgun Kimseye anlatamayacagim kadar kimseninde anlayamayacagi kadar..

Fazlasi zarar olmayan iki sey: Biri Sen Biri KokunZazlasi zarar olmayan iki sey: Biri Sen Biri Kokun

Kaderimsin Sevgiliye sitemli özlü sözlerElinden Birsey Gelmeyince Uzun Uzun Susarmis insan Bende Susuyorum Ne Kadar Dayanir Yüregim Bilmem Ama icimde Birseyler Ölüyor Hissediyorum..!!

Kaderimsin

Söylesene hayat... Yüzümüze güldün de biz mi..? Surat astik..!!

Bunca Zaman..Bunca zaman ya elimi tutmayacaklara uzandi elim,ya da birakip gidecekler hep el verdi bana..

gönül yorgun düstügünde,yürek dilsiz kalir.Gönül yorgun düstügünde,yürek dilsiz kalir.

Anlatirken aglarim diye,anlatamadigim cok sey var..Anlatirken aglarim diye,anlatamadigim cok sey var..

KaderimsinSu anda cekilmez bir haldeyim.Yorgunum uykusuzum hüzünlüyüm. Sanki bir sey beni engelliyor ve özgürlesemiyorum.

Kaderimsin Özlü Güzel SözlerKarsidan karsiya gecer gibi sev beni; önce bana,sonra bana,sonra yine bana bak.

Sana ait olan sen ne kadar uzaklassanda seni bulurSana ait olan sen ne kadar uzaklassanda seni bulur!

Sayfa   I   1   I   2   I   3   I   4   I  5  I  6  I