Anlatamiyorum-Sarki Sözleri Kaderimsin Anlatamiyorum-Sarki Sözleri Kaderimsin

Anlatamiyorum,en güzel sarki sözleri

Anlatamiyorum,en güzel sarki sözleri .Kısa, Uzun, Duygusal, Romantik Sevgiliye Arkadasa yollayabileceginiz hikayeler oldugu gibi Kaderimsin siir.,siirler yer almaktadir.

Anlatamiyorum,en güzel sarki sözleri . Tebrik Kartlari  Kisa hikayeler ve Bunlarla birlikte sayfamizda,mini Gerilim Sevgi Ask Üzerine Hikayeleri Siirler göndererek sevdiklerini mutlu etmek isteyenler doğru yerdeler. seyahat ,Blog,hikayeler, mesajı başta olmak üzere kız ve erkek arkadaşa yazılacak en güzel kısa, uzun, komik, neşeli, etkileyici, muhteşem, anlamlı, romantik, Hikayeler bu başlık altında yer alıyor. Hikayeler ve sözleri seçeneklerinden birisini resimli ya da yazılı olarak anında yollayabilirsiniz. Sevgiliye Hikaye mesajı için en güzel mesajlar kaderimsin'de, duygularınıza tercüman olabilecek 2023-2024 için en güzel, kısa, uzun anlamlı sarki sözleri  ile sabah Günaydin sözleri!

Sayfamızdan sevdiklerinize gönderebileceğiniz ''Anlatamiyorum,en güzel sarki sözleri '' Kisa Hikayeler ve Sarki sözleriyle birlikte en anlamlı, en romantik ve duygusal sözler iyi aksamlar,iyi geceler,günaydin,siirler,dini mesajlara,Siirler,Dini hikayeler,Seyahat ler,Güzel sözler,Anlamli sözler,ata sözleri,Agir abi sözleri,bayram mesajlari,kutlamalar,dogum günü,bayram kutlamalari secilmis müzikli sarki sözleri,Blog Kaderimsin.com'dan  ulaşabilirsiniz. Bunları sevdiklerinize Facebook, WhatsApp üzerinden  Resimli Sana mesajı olarak gönderebileceğiniz gibi, SMS olarak da gönderebilirsiniz. Diyer siirlerimizi  burdan göz atabilirsiniz.

Anlatamiyorum,en güzel sarki sözleri 


Anlatamiyorum


Hayat, bazen koskoca bir yalan

Canından bezerdi insan

Tutamaz kendini dilinden

Kopar da gider en sevdiğin her anından,


Anlatamıyorum Kimseye derdimi

Dayanamıyorum, dayanamıyorum

Kaçarken her zerresinden aşkın

Hep sende takılıyorum


Zaman unutulamayandan kalan

Ne varsa kaçar ya insan

tutamaz kendini canından kopar da gider

En sevdiği hayatından


Anlatamıyorum Kimseye derdimi

Dayanamıyorum, dayanamıyorum

Kaçarken her zerresinden aşkın

Hep sende takılıyorum - Akin

Anlatamiyorum-Akin

Anlatamiyorum Müzigi dinle Dinle…
Kapat…