04.03.2023 13:27

Resimli Yazili Berat kandili Mesajlari

Berat Kandili En Güzel Resimli Sözlü Kutlamalar

Resimli Yazili Berat kandili Mesajlari Berat Kandili 6 Mart tarihinde idrak edilecek. Sevdiklerine Hayırlı Kandiller dilemek isteyenler ise "En güzel, kısa, uzun, dualı, ayetli, hadisli, resimli 2023 Berat Kandili mesajları ve sözleri" arayışına çıktı. Bugünü ibadetle geçirmenin yanı sıra kişiler çeşitli mecralardan paylaşacakları Kandil mesajı ile sevdikleriyle günün anlam ve önemini paylaşmak istiyor. Bilindiği üzere bugünün faziletleri saymakla bitmeyecek kadar çoktur. Günün anlam ve önemini yansıtan görsel ve metinleri sizler için derledik. İşte En güzel, kısa, uzun, dualı, ayetli, hadisli, resimli 2023 Berat Kandili mesajları ve Kandil mesajı sözleri...

[In der Blog-Übersicht wird hier ein Weiterlesen-Link angezeigt]

Berat Kandili En Güzel Resimli Sözlü Kutlamalar

İslam alemince Şaban ayının 14'ünü 15'ine bağlayan gecede kutlanan Berat Kandili için geri sayım başladı. Bu yıl 6 Mart gününe denk gelen Berat Kandili ibadetle geçirilecek. 'Hayırlı Kandilleri' ve 'Kandiliniz Mübarak Olsun' mesajlarını WhatsApp, Twitter, Instagram ve Facebook üzerinden sevdikleriyle paylaşmak isteyenler en güzel, resimli kandil mesajlarını araştırıyor. İşte, En güzel, farklı, anlamlı, kısa, uzun, hadisli, dualı, ayetli ve resimli Berat Kandili gecesi mesajları ve sözleri...

RESIMLI BERAT KANDIL MESAJLARIBerat kandili en güzel resimli mesajlar

Dünü bitirip bugünü yaşamanı ve yarın devam edeceğini bilmeni sağlayan Allah'a bu mübarek Berat Kandil'inde şükreden Müslüman kardeşimin kandili mübarek olsun

Kalpler vardır, sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır, dostluğu paylaşmak için, mübarek günler vardır, Beraberce kutlamak için…

Berat Kandili En Güzel Resimli Sözlü Kutlamalar

Ruhu aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, kandilin mübarek olsun.


Her sabah güneşle doğan umutlar, her yeni bahar ile tazelenen mutluluklar ve açan her yeni çiçekte gizlenen güzellikler sizinle olsun. Berat Kandiliniz mübarek olsun.

Berat Kandili En Güzel Resimli Sözlü Kutlamalar

Ya Rabbi! Bizleri büyük-küçük hatalardan, emirlerine karşı isyan kokan tavır ve davranışlardan arındır. (Amin) Hayırlı kandiller.

Berat Kandili En Güzel Resimli Sözlü Kutlamalar

Rabbimiz! Hesap görülecek günde, beni, ana babamı ve inananları bağışla. (İbrahim 41) Berat Kandiliniz Hayırlı Olsun.

Berat Kandili En Güzel Resimli Sözlü Kutlamalar

Dili Bismillah olanın işi yarım kalmaz, sözü İnşallah olanın planı bozulmaz. Gözü Maşallah olanın içi kararmaz. Zikri Subhanallah olanın eksiği olmaz. Şükrü Elhamdulillah olanın rızkı azalmaz. Anahtarı iman olanın açamayacağı kapı olmaz. Berat Kandiliniz Mübarek olsun.


Rabbimiz, biz iman ettik. Bizim günahlarımızı bağışla. Bizi ateş azabından koru. (Ali imran 16) Berat Kandiliniz mübarek olsun.

Berat Kandili En Güzel Resimli Sözlü Kutlamalar

Kalblerimizi gösterişten ve iki yüzlülükten muhafaza buyur ya Rabbi! Her hal ve tavrımızı rızan istikametinde eyle. Niyetlerimizi ihlaslı kıl ve bize lütfettiğin bütün şeylerde de bereket ihsan eyle ya Rabbi! Hayırlı nurlu kandiller.


Ey Yüce Rabbimiz! Evlerimizden bereketi, dillerimizden duayı, kaplerimizden imanı, hayatımızdan Resulünün sünnetini ve sevgisini eksik etme (Amin). Hayırlı Kandiller.

Berat Kandili En Güzel Resimli Sözlü Kutlamalar

Bu gece berat gecesi… Dua edelim… Yürekler bir atsın bu gece, günahlarımız affolsun. İyi kandiller.


Ey Rabbimiz! Bizlere dünyada ve ahirette güzellikler ihsan eyle azabından muhafaza eyle. ( Bakara 201) Amin! Selam ve dua ile Berat Kandiliniz kutlu olsun.

Berat Kandili En Güzel Resimli Sözlü Kutlamalar

Rabbim! Beni namaza devam eden bir kimse eyle. Soyumdan da böyle kimseler yarat. Rabbimiz! Duamı kabul eyle.(İbrahim 40) Berat Kandimizi mübarek olsun. 


Allah'ım gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı eyle, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eyle! (Amin) Hayırlı Kandiller.


Etiketler: kandiller