Sevginiz Sonsuz ..

Gölgeniz Mutlulugunuz Olsun..

Blog/Günlükler

Güne göre filtre: bayramlarcan-avanoshayirli cumalarkadir gecesiseyahat

Hayirli Cumalar-Özel günler

hayirli cumalar

Ettiğin her dua derdine deva, sağlığına şifa, gözüne nur,

gönlüne huzur, ailene ve sevdiklerine huzur getirsin. Hayırlı

Etiketler: hayirli cumalar

Hayirli Cumalar

Bu mübarek Cuma hürmetine, bizi sevdiğin kullar arasına kat. Bizi çok sabreden, çok şükreden kullardan eyle. Seni çok analım; ömrümüz sevdiğin, razı olacağın işlerle (amellerle) geçsin. Sıhhat ve Afiyette daim eyle. Sevdiklerimiz bize bağışla. Şüphesiz senin herşeye gücün yeter. Amin. Selam ve Dua ile Hayırlı Cumalar.

Etiketler: hayirli cumalar

Kurban Bayrami Kutlu Olsun

Kurban Bayrami “Hafif bir rüzgar dalgalandırır denizi… Bir güzel söz de güzelleştirir insanları… Yüzünden gülümseme, evinden bereket eksik olmasın. Bayramın mübarek olsun”

Etiketler: bayramlar

Cennet-Kapisi

Cennet-Kapisi

Cinde Cennetin kapısı  Adi Verilen Bu Daha - yüksekten gitmeliCennet Kapısı'na 999'dan fazla adım

Endişelenmeyin - Tianmen Dağı'na tırmanmak zorunda değilsiniz, Cennetin Kapısı'na yürüyerek ulaşmak için. Teleferiği almak daha kolaydır. İstasyon, "Tianmen Mountain Cablecar" adıyla şehrin ana tren istasyonuna 10 dakikadan daha az yürüme mesafesindedir. Vertigo'dan arınmış olup olmadığınızı ve yüksekliklerden korkmadığınızı önceden bilmek en iyisidir - sonuçta, kısa sürede 1.277 metreye kadar çıkar.

Teleferik yolculuğu size muhteşem bir manzara sunar

İstasyonun çatısı küçüldükten ve daha fazla yükseklik kazandıktan sonra, yolculuğunuz yeşil alanlara doğru devam eder. Güzergahın yaklaşık yarısında, alpin bölgesine gelir ve yeşil manzaradan ayrılırsınız. 99 serpantin, inanılmaz bir manzara olan Tianmen Dağı'na doğru dağlarda dolanıyor. Teleferik yolculuğu sona ererse, bu zaten cennetin kapısına ulaştığınız anlamına gelmez. Orta istasyonda bir turist otobüsü ile devam etme seçeneğiniz var. Ancak o zaman önünüzdeki cennetin ünlü Kapısı: Gururlu 999 adım gökyüzüne, yani 131 metre yüksekliğinde ve 57 metre genişliğinde bir kaya erozyonuna yol açıyor gibi görünüyor.

Etiketler: seyahat

Kadir Gecesi

Kadir Gecesi,
Kadir Geceniz Mübarek Olsun..
Sofranız afiyetli, paranız bereketli, kararlarınız isabetli, yuvanız muhabbetli, kalbiniz Merhametli, bedeniniz sıhhatli, yüzünüz mutlu, Kadir geceniz mübarek olsun.
Bin aydan hayırlı olan, Yüce Rabbimizin rahmet ve nur bahşettiğ iKadirGecesi Tüm islam alemine hayırlar vesile etsin. İnşallah.

Etiketler: kadir gecesi

Cumaniz Mübarek Olsun

Allahım! Bilerek veya bilmeyerek işlediğimiz hatalarımızı, günahlarımızı bağışla. Bizlere Merhamet buyur. Şüphesiz Sen merhametlilerin en merhametlisisin. Hayırlı Nurlu Cumalar...

Etiketler: hayirli cumalar

Ramazan Bayraminiz Mübarek Olsun

Ramazan Bayraminiz Mübarek Olsun,Ramazan Bayramınız kutlu, yüreğiniz umutlu, umutlarınız atlı, sevdanız kanatlı, mutluluğunuz katlı, sofranız tatlı, mekânınız tahtlı, ömrünüz bahtlı, yuvanız bereketli olsun…-Dostluğu, sevgiyi ve geleceği… Aşımızı, ekmeğimizi, soframızı… Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz mübarek Ramazan Bayramınızı tebrik eder, mutluluklar dilerim

Etiketler: bayramlar

Can-Avanos

Can-Avanos Kisaca Avanos Tarihi..

Etiketler: can-avanos

Cumaniz Mübarek Olsun

Mubarek-Cuma Hayirli Cumalar Olsun..

Çıkarsa kalbinde yara, Yaradan dönüştürür bunu bir gün hayra, sen sabretmesini bilirsen; Yaradan düşürmez seni dara. Kaldır başını semaya, aç ellerini Mevla'ya. Sen istemesini bilirsen, Mevla cevap verir duaya. Cuma günümüz mübarek olsun.

Etiketler: hayirli cumalar
zpqCMeb@6oxMpfGUyU_BL

ilk yorum yapan siz Olun

Sosyal Medyada paylas

Menü