Sarı Gülüm Var Benim

Sarı Gülüm Var Benim .Kısa, Uzun, Duygusal, Romantik Sevgiliye Arkadasa yollayabileceginiz hikayeler oldugu gibi Kaderimsin siir.,siirler yer almaktadir.

Sarı Gülüm Var Benim . Tebrik Kartlari  Kisa hikayeler ve Bunlarla birlikte sayfamizda,mini Gerilim Sevgi Ask Üzerine Hikayeleri Siirler göndererek sevdiklerini mutlu etmek isteyenler doğru yerdeler. seyahat ,Blog,hikayeler, mesajı başta olmak üzere kız ve erkek arkadaşa yazılacak en güzel kısa, uzun, komik, neşeli, etkileyici, muhteşem, anlamlı, romantik, Hikayeler bu başlık altında yer alıyor. Hikayeler ve sözleri seçeneklerinden birisini resimli ya da yazılı olarak anında yollayabilirsiniz. Sevgiliye Hikaye mesajı için en güzel mesajlar kaderimsin.com da, duygularınıza tercüman olabilecek 2023-2024 için en güzel, kısa, uzun anlamlı sarki sözleri  ile sabah Günaydin sözleri!

Sayfamızdan sevdiklerinize gönderebileceğiniz ''Sarı Gülüm Var Benim '' Kisa Hikayeler ve Sarki sözleriyle birlikte en anlamlı, en romantik ve duygusal sözler iyi aksamlar,iyi geceler,günaydin,siirler,dini mesajlara,Siirler,Dini hikayeler,Seyahat ler,Güzel sözler,Anlamli sözler,ata sözleri,Agir abi sözleri,bayram mesajlari,kutlamalar,dogum günü,bayram kutlamalari secilmis müzikli sarki sözleri,Blog Kaderimsin.com'dan  ulaşabilirsiniz. Bunları sevdiklerinize Facebook, WhatsApp üzerinden  Resimli Sana mesajı olarak gönderebileceğiniz gibi, SMS olarak da gönderebilirsiniz. Diyer siirlerimizi  burdan göz atabilirsiniz.

Sari Gülüm

Sari Gülüm SiirSeni almak için geldim bu şehre,Hazır ol yolculuk var sarı gülüm…
Çatlasın düşmanlar, solsun her çehre,
Sen beni koynuna sar sarı 
gülüm…

Bana hep seninle bir hayat öner,
Sen olmazsan benim ışığım söner,
Yanında damlalar ummana döner,
Sensiz koca 
dünya dar sarı gülüm…

Nihayetsiz değerimsin sen benim,
Bende bensin diğerimsin sen benim,
Soluğumsun ciğerimsin sen benim,
Sensiz nefes almam zor sarı 
gülüm…

Üstünden baharın rengini çıkar,
Bu 
aşk kimilerin canını sıkar,
Uzaklarda seni kıskananlar var,
Artık gerçekleri gör sarı 
gülüm…

Çok 
gönüle girdim çıktım sen hariç,
Seni yüreğimden çıkarmadım hiç,
Sensin tek mutluluk, bitmeyen sevinç,
Bir ömür kalbimde dur sarı 
gülüm…