Yeni yil 2023-2024 Özel Mesajlar Tebrik Kartlari

Yeni yil 2023-2024 Özel Mesajlar Tebrik Kartlari.Kısa, Uzun, Duygusal, Romantik Sevgiliye Arkadasa yollayabileceginiz hikayeler oldugu gibi Kaderimsin siir.,siirler yer almaktadir.

Yeni yil 2023-2024 Özel Mesajlar Tebrik Kartlari. Tebrik Kartlari  Kisa hikayeler ve Bunlarla birlikte sayfamizda,mini Gerilim Sevgi Ask Üzerine Hikayeleri Siirler göndererek sevdiklerini mutlu etmek isteyenler doğru yerdeler. seyahat ,Blog,hikayeler, mesajı başta olmak üzere kız ve erkek arkadaşa yazılacak en güzel kısa, uzun, komik, neşeli, etkileyici, muhteşem, anlamlı, romantik, Hikayeler bu başlık altında yer alıyor. Hikayeler ve sözleri seçeneklerinden birisini resimli ya da yazılı olarak anında yollayabilirsiniz. Sevgiliye Hikaye mesajı için en güzel mesajlar kaderimsin.com da, duygularınıza tercüman olabilecek 2023-2024 için en güzel, kısa, uzun anlamlı sarki sözleri  ile sabah Günaydin sözleri!

Sayfamızdan sevdiklerinize gönderebileceğiniz ''Yeni yil 2023-2024 Özel Mesajlar Tebrik Kartlari'' Kisa Hikayeler ve Sarki sözleriyle birlikte en anlamlı, en romantik ve duygusal sözler iyi aksamlar,iyi geceler,günaydin,siirler,dini mesajlara,Siirler,Dini hikayeler,Seyahat ler,Güzel sözler,Anlamli sözler,ata sözleri,Agir abi sözleri,bayram mesajlari,kutlamalar,dogum günü,bayram kutlamalari secilmis müzikli sarki sözleri,Blog Kaderimsin.com'dan ulaşabilirsiniz. Bunları sevdiklerinize Facebook, WhatsApp üzerinden Resimli Sana mesajı olarak gönderebileceğiniz gibi, SMS olarak dagönderebilirsiniz. Diyer siirlerimizi  burdan göz atabilirsiniz.

Yeni yil 2023-2024 Özel Mesajlar Tebrik Kartlari

Yeni yil 2023 kutlamalari

Sağlık, mutluluk ve huzur dolu nice yıllara hep birlikte ulaşabilmek ümidiyle, yeni yılınız kutlu olsun.

Mutlu yillar-Yeni yil mesajlariYeni yil 2023 Mesajlari Özel Mesajlar Teprik Kartlari Kutlama,lari Hayatımın en güzel günlerini yanında geçirdim. Ağlarken, gülerken, severken ya da kızarken,,,

Mutlu yillar-Yeni yil mesajlari

Yeni yil 2023 Özel Mesajlar Tebrik
KartlariHayatımdaki en büyük değer ailemdir. En büyük varlığım ve en büyük gücüm. En büyük dayanağım ve en yüce mutluluğum… Bu yeni yılda da yanımda olduğunuz, bana güç verdiğiniz için teşekkür ederim. Sağlıkla, mutlulukla, huzurla, hep beraber geçen nice yıllarımız olsun.

Mutlu yillar-Yeni yil mesajlariBana sevginin, mutluluğun temellerini öğrettiniz. Babamdan mertliği, annemden merhameti, kardeşimden paylaşmayı öğrendim. Beni bu günümle, yarınımla ben olarak siz var ettiniz. İyi ki beni ailemsiniz. Yeni yılda da yan yana tüm yılı geçirmek dileğiyle… Mutlu yıllar.

Mutlu yillar-Yeni yil mesajlariGeride kalan her yılda saçlarımızdaki aklar artacak, gözlerimiz daha yorgun bakacak. Her yıl başında bir şeyler değişmiş olacak. Değişmeyen tek şey bu güzel ailemiz olacak. Yan yana geçirdiğimiz her yeni yılda bir yaş daha atsam da, kendimi yanınızda güvende hissediyorum. Hep yanımda kalın ailem. Mutlu yıllar.

yeni yil 2023 kutlamalari

Yeni yil 2023 Özel Mesajlar Tebrik Kartlari
Canımın ince yeri! Gece saat tam 00.00’da gökyüzüne bak. Aynı göğün altında olmanın hevesini başka türlü anlatamam sana. Aynı ayı görerek girelim ki yeni yıla, tüm ömrümüz aynı yöne bakarak geçsin. Tüm yaşamımız aynı anda gülerek bitsin. Gül yüzünde tebessümün eksik olmayacağı bir yıl diliyorum sana. Seni seviyorum hayatımın neşesi. Mutlu yıllar!


yeni yil 2023 resimlerYeni yılı yan yana geçiren tüm aşıkların kalbindeki huzur kadar özlemim var sana. Yeni yılda canının yanışını sevdiğinin sesi ile geçirmeye çalışan tüm meftunların nefesi kadar tutkunum. Her gece baktığım o fotoğrafa bu gece bir daha özlemle dokunacağım. Sensiz geçecek bir saate bile tahammül edemeyeceğim bir yılda, sensiz 1 dakika bile durmadığım bir sene olsun. Mutlu yıllar her şeyim!

yeni yil 2023 kutlamalari

Yeni yil 2023 Özel Mesajlar Tebrik Kartlari
Her anın güzelliğini gözlerinde gördüğüm sevgilim… Bir yıl daha bitiyor ve bu yılın altında senin imzan var. Ben bu yılı seninle geçen anılarımdan ibaret sayıyorum. Daha fazla anı biriktireceğimiz, daha fazla güleceğimiz, daha fazla seveceğimiz bir yıl olsun. Mutlu yıllar sevgilim.

yeni yil 2023 kutlamalariBal! Nefes almanın en güzel yanı adını söylemekti benim için hep, seninle tanıştığım yıldan bu yana her yılbaşını biraz da senin adınla kutladım. Atılan her havai fişekte renklerin güzelliğini gözlerinle kıyasladım. Yanımdan hiç ayrılmayacağın yıllarımız olsun sevgilim. Mutlu yıllar

yeni yil 2023 kutlamalariHayatımın en güzel günlerini yanında geçirdim. Ağlarken, gülerken, severken ya da kızarken, sen her halinle güzeldin. Varlığına şükredeceğim bir yıla daha giriyoruz canımın parçası. Nice mutlu yıllarımız olsun.

Yeni yil Kutlamalari 2023Dünyanın her yerinde aşıkların birbirinin yeni yıla girişini kutladığı bu gecede, sen benim eşim olarak yanımdasın. Bunun verdiği mutluluğu hiçbir şeye değişmem. Birbirinden ayrı kalmış nice sevgiliye inat biz aynı her günü aynı yatakta bitirmenin güzelliğiyle yeni yıla giriyoruz. Seni çokça seveceğim bir yıl olsun sevdiğim.

Yeni yil Kutlamalari 2023

Can dostum, yeni yılda hayatında en güzel değişikliklerin olmasını temenni ederim. Gözlerinden sadece mutluluk yaşları aksın isterim. Yanından bir saniye bile ayrılmak istemesem de, bolca adını anacağım bir sene olacak benim için. Mutlu yıllar kardeşim.

Yeni yil Kutlamalari 2023Hayatımın ortağı, mutlu yıllar. Sen benim en güzel çocukluk hatıralarımın baş kahramanısın. Tıpkı çocukluğumuzdaki gibi kahkahalarla güleceğimiz, her anımızda eğleneceğimiz bir yılımız olsun. Bu yeni yılda dilerim istediklerin gerçekleşir. En saf dileklerinle iyi ki varsın.

Yeni yil Kutlamalari 2023

Kardeşim, canının asla sıkılmayacağı, yüzünün asla asılmayacağı bir yılın olsun. Dilerim hayattaki hedeflerinde başarıya adım adım yürürsün ve her adımında ardında beni görürsün. Bu yıl da senin kardeşin olduğum için kendimi şanslı sayıyorum. İyi ki varsın.

Yeni yil Kutlamalari 2023Canımın içi karındaşım. Yıllar üzerimizden akıp gitse de, yanımda varlığını hissetmek bana en büyük destektir. Her anımda ardımda ayak izini görmenin huzurunu yaşıyorum. İyi ki yoldaşımsın. Mutlu yıllar.

Yeni yil Kutlamalari 2023Geçtiğimiz yıl üzerinden geçmiş olabilir. Sürüm sürüm sürünmüş olabilirsin. Ama saat tam 00.00’da gülersen, bütün yılın gülerek geçecek. Gülmeyi unutmayacağın bir yıl olsun.


yeni yil 2023 kutlamalari

Yeni yil 2023 Özel Mesajlar Tebrik Kartlari

Her güne sevdiklerinizle uyanacağınız, her geceye huzurla uyuyacağınız, her anınızı dolu dolu yaşayacağınız bir sene diliyoruz. Mutlu yıllar.


Yeni yil Kutlamalari 2023Ülkemiz ve firmamız için güzel bir yıl olmasını diliyor, sevdiklerinizle en güzel zamanlarınızı geçirmenizi temenni ediyoruz. Mutlu yıllar.