Size Deger vermeyenler icin Yüreginizi Yormayin

Size Deger vermeyenler icin Yüreginizi Yormayin,Anilar,Güzel Sözler Kısa, Uzun, Duygusal, Romantik Sevgiliye Arkadasa yollayabileceginiz hikayeler oldugu gibi Kaderimsin siir.,siirler yer almaktadir.

Kaderimsin siir,siiler  Kisa hikayeler ve Bunlarla birlikte sayfamizda,mini Gerilim Sevgi Ask Üzerine Hikayeleri Siirler göndererek sevdiklerini mutlu etmek isteyenler doğru yerdeler. seyahat ,Blog,hikayeler, mesajı başta olmak üzere kız ve erkek arkadaşa yazılacak en güzel kısa, uzun, komik, neşeli, etkileyici, muhteşem, anlamlı, romantik, Hikayeler bu başlık altında yer alıyor. Hikayeler ve sözleri seçeneklerinden birisini resimli ya da yazılı olarak anında yollayabilirsiniz. Sevgiliye Hikaye mesajı için en güzel mesajlar kaderimsin.com da, duygularınıza tercüman olabilecek 2023-2024 için en güzel, kısa, uzun anlamlı Hikayeler  ile sabah Günaydin sözleri!

Sayfamızdan sevdiklerinize gönderebileceğiniz ''Kaderimsin Siir' birlikte ile en anlamlı, en romantik ve duygusal sözler iyi aksamlar,iyi geceler,günaydin,siirler,dini mesajlara,Siirler,Dini hikayeler,Seyahat ler,Güzel sözler,Anlamli sözler,secilmis müzikli sarki sözleri,Blog Kaderimsin.com'dan  ulaşabilirsiniz. Bunları sevdiklerinize Facebook, WhatsApp üzerinden 2023-2024 resimli Sana mesajı olarak gönderebileceğiniz gibi, SMS olarak da gönderebilirsiniz. Diyer siirlerimizi  burdan göz atabilirsiniz.

Size Deger vermeyenler icin Yüreginizi Yormayin

Yüreginizi Yormayin

Konusmanizi anlamayanlar icin sözünüzü, Sevginizi anlamayanlar icinyüreginizi yormayin.


Bir insan bir kere gözünde kücüldüyse, Artik onun büyük hesaplar yapilmaz.


Anlamayanlar icin dilinizi, vefasizlar icin yüreginizi yormayin.


Beni yormayın halım kalmadı

Beni yormayın halım kalmadı

Anlattım içimi duyan olmadı

Birazcık tebessüm beni bulmadı

Sessizce çekip gitti desinler

Gitti desinler


Zararım kendime hiç üzülmeyin

Ayağım takıldı sakın gülmeyin

Sizin de başınıza gelmez sanmayın

Sessizce çekip gitti desinler