Skip to main content
  • Anneler Günü Kutlu Olsun
  • Anneler Günü Kutlu Olsun
  • Anne İle İlgili Yazılmış En Güzel Özlü Sözler

Anneler Günü Kutlu Olsun Özel Olduklarini Hatirlatin

Anneler Üzerine:

  • Anneler Günü Nereden Cikti?
  • Yapay Zekanın Yazdığı Anneler Günü Mesajları
  • Uzun Anneler Günü Mesajları
  • Vefat Eden AnneyeAnneler Günü Kutlu OlsunAnneler Günü Kutlu Olsun Özel Olduklarini Hatirlatin Mayıs ayının belki de en önemli günü kuşkusuz Anneler Günü'dür. Sabit bir tarihi olmamakla birlikte, tüm dünya ile birlikte her yıl 2.hafta Pazar günü kutlanır. Annemize ve ailemizdeki anne olan yakınlarımıza sevgimizi ve minnettarlığımızı ifade edebilmek için bir şanstır bu özel gün. Onların üzerimizdeki emeklerine karşılık bu özel günde onlara söyleyeceğimiz her tatlı söz, sevgimizi ifade eden sözler, samimi ve içten minnet cümleleri onları sonsuz mutlu edecektir.Bu özel günde, annenize karşı duyduğunuz hisleri anlatacak doğru kelimeleri bulmak şaşırtıcı derece zordur. Söylenecek çok şey olmasına rağmen, onun için en iyi cümleleri seçmeniz gerektiğini bilirsiniz. Anneler günü sözleri sayfamızda anneye duygusal sözler, uzun ve resimli sözler temalarında bir liste yaptık. Listemizdeki güzel sözlerden ilham alabilir, pek kıymetli annelerimize bizim için yaptığı bütün fedakarlıklar için yılda 1 kez de olsa içten bir teşekkür edebilirsiniz.

Anneler Günü Kutlu Olsun

🌹Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım annem.
Anneler Günü Kutlu Olsun

🌹Her şeye değer senin sonsuz sevgin.. Annem. Seni çok arıyorum.. Çok özledim. Anneler günün kutlu olsun biricik meleğim.
Anneler Günü

🌹Anneler Günün kutlu olsun anneciğim! Benim annem olduğun için çok mutluyum. Bana her zaman inandığın ve benim için yaptığın her şey için teşekkür ederim. Seni seviyorum!

Anneler Günü Kutlu Olsun


🌹Sen benim gündüzüm de yol gösteren, gecemde aydınlatan, zorlukta yüreklendiren, mutlulukta sarılan sensin. Sen benim bu dünyadaki en güzel varlığımsın anneciğim. İyi ki varsın.
Anneler Günü Kutlu Olsun

🌹Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın. Hüznümüzü sevince dönüştüren harika kadın, Anneler Günün kutlu olsun.

Anneler günü kutlu olsun

🌹Anneler, karşılıksız sevgi ve sonsuz özverinin simgesi, dünyanın hiçbir değeriyle karşılaştırılamayacak ve yeri hiçbir zaman doldurulamayacak olan hayatımızın en değerli varlıklarıdır. Anneler Günü kutlu olsun.!


🌹Annelerimizi sadece anneler gününde değil, yaşamın her anında sevgi, saygı ve muhabbetle kucaklamalıyız. Tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.!

Anneler Günü Kutlu Olsun


🌹Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun anneler gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.


🌹Anneler Günü bir gün değil; her gündür. Sevgin her gün içimizde, sen bizim evimizde bir meleksin annem.

Anneler Günü Kutlu Olsun

EN GÜZEL ANNELER GÜNÜ MESAJLARI VE SÖZLERİ

🌹Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “ANNE” derdim. Anneler günün kutlu olsun Annem.
Anneler Günü Kutlu Olsun

🌹Bana hayat veren ve hayatı öğreten biricik anneme sevgilerimle..

🌹Annem annem sen üzülme sözlerin hep yüreğimde annem annem gel üzülme ben hala senin dizlerinde. Seni çok seviyorum anneler günün kutlu olsun canım annem.

Anneler Günü Kutlu Olsun

🌹yok, elimde bir demet menekşe, yok elimde sevdiğin gül şekeri. Yok işte sana bir şey bilmem ki ne demeli, bir tek ağır yaralı özlemim ve bir tek gözlerine sürdüğün gözlerim anne benim, aç kapıyı anneler gününü kutlamaya geldim güzel annem.

🌹İlk adımlarımı seninle attım, ilk kahkahamı sen işittin. İlk kez sana böyle baktı gözlerim annem. Günün kutlu olsun, ömrün uzun olsun.

Anneler Günü Kutlu Olsun

🌹Küçükken başucumda bana ninni söylerdin, sabahları uyanınca, beni okşar severdin. Benim annem, güzel annem beni al dizlerine. Kucağında okşa beni, ninniler söyle yine. Bugün hâlâ kulağımda çınlıyor tatlı sesin. Güzel annem, kalbimin sen, en büyük neşesisin. Anneler günün kutlu olsun.


🌹Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni çok seviyorum.

Anneler Günü Kutlu Olsun

🌹Anne şefkattir, merhamettir. Cennet onların ayakları altındadır. Tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.

Anneler günü kutlu olsun

🌹Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir "hayat pastası" yapabiliriz sanırım. Anneler günün kutlu olsun canım annem!

Anneler günü kutlu olsun

🌹Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günün kutlu olsun anneciğim..Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, ANNEM.


🌹Karşılıksız tek sevgi senin bize olan sevginmiş. Şimdi daha iyi anlıyorum anne. Seni çok seviyoruz. Ellerinden öpüyoruz anneciğim.

Anneler günü kutlu olsun

🌹Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim..

RESİMLİ ANNELER GÜNÜ MESAJLARI

🌹Varlığımızı borçlu olduğumuz, sevgi, hoşgörü, merhamet ve özveri kaynağımız değerli annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.!

ANNELER GÜNÜ NEREDEN ÇIKTI?

Anneler günü, dünya çapında anneleri onurlandıran özel bir kutlamadır. Farklı ülkelerde ve farklı zamanlarda kutlanır. Bu özel günde anneler çeşitli hediye alırlar ve farklı kültürlerde farklı şekillerde kutlanır.

Anneler günü geleneği, Antik Yunan mitolojisindeki tanrı ve tanrıçaların annesi olan Rhea'ya adanmış yıllık ilkbahar festivali kutlamalarından köken alır. Antik Romalılar da benzer şekilde, İsa'nın doğumundan önce 250 yıl öncesinden ana tanrıça Kibele'yi onurlandırmak için ilkbahar festivalleri düzenlerlerdi.

ABD'de ise Anneler Günü geleneği, Anna Jarvis'in kendi annesinin anısına 1908'de başlattığı bir anma gününden köken alır. Bu gelenek, 1914'te Kongre'nin onayıyla Amerika Birleşik Devletleri'nin her yerine yayıldı.

Yapay Zekanın Yazdığı Anneler Günü Mesajları

🌹Farklı şehirlerde yaşadığımız için görüşemediğimiz annemi mutlu edecek ve onu ne kadar sevdiğimi gösterecek bir Anneler Günü mesajı yazar mısın?


🌹Annem, seninle dolu olan her anımın değerini çok iyi biliyorum. Seninle geçen her anım, hayatımın en anlamlı anlarından biridir. Seninle geçirdiğim her anın kıymetini bilerek, seni ne kadar çok sevdiğimi belirtmek istiyorum. Senin için her zaman dua ediyorum, mutlu ve sağlıklı olmanı diliyorum. Seni çok seviyorum, Annem.


🌹Hastalığı yeni iyileşen biricik annemin Anneler Gününü kutlayacağım. Onu her zaman sağlıklı görmek istediğimi hissettiren bir Anneler Günü mesajı yazar mısın?


🌹Anneler Günün kutlu olsun, sevgili annem. Seni her zaman sağlıklı ve mutlu görmek istiyorum. Seninle geçirdiğim her anın bana çok değerli olduğunu biliyorum ve seni çok seviyorum. Seninle birlikte olmanın mutluluğunu her zaman hissetmek istiyorum. Tebrikler, seni çok seviyorum.


🌹Anneme aldığım hediyeyi daha özel bir hale getirecek bir Anneler Günü mesajı yazar mısın?


🌹Annem, sana bugün hediyemi veriyorum ama aslında sana her zaman vermek istediğim tek şey seni ne kadar çok sevdiğimdir. Sen benim için her şeyden değerlisin ve seni her zaman özlemle beklerim. Seni çok seviyorum ve Anneler Günün kutlu olsun.


🌹Sen benim hayatta sahip olduğum en büyük şanssın. Sana olan minnetimi, sevgimi ve saygımı ifade etmek için bu özel günde sana bir hediye göndermek istedim. Sen her zaman benim yanımda oldun, bana destek oldun ve bana her zaman güç verdin. Senin sayende, hayatta her zorluğun üstesinden gelebildim.


🌹Sana teşekkür etmek için yeterli kelime yok. Sadece seni ne kadar çok sevdiğimi bilmeni istiyorum. Umarım bugün senin için güzel bir gün olur ve seni sevdiğimi hissettiririm.


Anneler Günü kutlu olsun!


🌹Seni çok özledim ve seni mutlu etmek için bu özel günde sana en içten sevgilerimi gönderiyorum. Senin sevgin, desteğin ve öğretilerin hayatımı şekillendirdi; beni bugüne getirdi. Sen benim en büyük kahramanımsın.


🌹Umarım bu özel günde seni mutlu edebilirim ve seni yakın zamanda görme fırsatı bulabilirim. Sen hayatımda çok özel bir yere sahipsin. Seni seviyorum.


🌹Anneler Günü kutlu olsun! Seni sevgiyle kucaklıyorum.

Uzun Anneler Günü Mesajları

🌹Dünyanın en güzel annesi, Anneler Günün kutlu olsun. Hayatımda olduğun için sana minnettarım. Bebekliğimden beri bana gösterdiğin sevgi, sabır ve nezaket için teşekkür ederim. Seni çok seviyorum anneciğim!

🌹Anne, doğduğumdan beri, hayatımla ilgili aldığın tüm kararlar ve mükemmel dokunuşlar için sana borcumu asla ödeyemem. Bu özel günde, tüm fedakârlıklarını ne kadar takdir ettiğimi bilmeni istiyorum. Her şey için çok teşekkür ederim. Seni seviyorum, Anneler Günün kutlu olsun!

🌹Anne, sen dünyanın en iyi annesisin, seni çok seviyorum. Bana karşı duyduğun koşulsuz sevgi için teşekkür ederim. Kimse seninle kıyaslanamaz anne, Anneler Günün kutlu olsun!

🌹Anne, eğer beni mutlu etmek için yaptığın tüm fedakarlıkları bir yere yazsam, milyonlarca defter yeterli olmazdı. Bütün fedakârlıkların ve sevgin için teşekkürler. Anneler Günün kutlu olsun. Hayatın boyunca mutlu olmayı hak ediyorsun.

🌹Hayattaki en karanlık anlarımda ve her şey kaybolduğunda, asla vazgeçmemem için beni desteklediğin ve hayatımda harika bir rol oynadığın için teşekkürler anne. Seni çok seviyorum, Anneler Günün kutlu olsun!

🌹Gözlerindeki sonsuz sevgiyle aydınlattığın dünyamda, sevginle büyüdüm, güçlendim. Her adımda yanımda hissettiğim yüreğin, hayatıma anlam katıyor. Sensin benim kahramanım, canım annem.

🌹Yıldızlar kadar uzakta olsam da, senin sevgin kalbimde bir pusula gibi. Her zaman doğru yolu bulmama yardımcı olan, ışığınla yol gösteren annem, senin varlığın benim için en büyük hazine. Seni çok ama çok seviyorum.

🌹Hayatımdaki en güçlü kalem, kaderimi en güzel renklerle yazanım sensin anneciğim. Senin sevginle şekillenen hayatım, her gün daha da anlam kazanıyor. İyi ki varsın, seni sonsuz seviyorum.

🌹Anneciğim, sen benim için sadece bir yuva değil, aynı zamanda en derin sevginin kaynağısın. Varlığınla hayatımı aydınlatan, bana güç veren, en değerlimsin. Her zaman seninle olmak, en büyük dileğim.

🌹Zaman ne kadar hızla geçerse geçsin, senin sevgin kalbimde hep taze kalacak. En zor anlarımda bile yanımda olan, bana güç veren annem, sen olmadan bir adım bile atamam. İyi ki benim annemsin… 

🌹Bir çiçek gibi nazik, bir dağ gibi güçlüsün annem. Senin sevginle büyüdüm, senin gücünle ayakta duruyorum. Hayatımın her anında senin benimle olduğun için çok ama çok şanslıyım. Sen hayatımdaki en güzel melodisin, en tatlı şarkısın. Senin sevgin, hayatımın ritmini belirliyor, her günüme neşe katıyor. İyi ki varsın, iyi ki benim annemsin.

🌹Sen benim sonsuz sevgimin kaynağı, hayatımın en büyük ilhamısın annem. Senin şefkatinle büyüdüm, senin gücünle güçlendim. Her zaman yanımda olman, en büyük mutluluğum. Bir ömür boyu senin sevginle dolu kalbim, seninle geçen her anı kıymetli buluyor. Annem, sen hayatımdaki en değerli varlığımsın, seni çok seviyorum.

🌹Hayatımın en zor dönemlerinde bile, senin güçlü sevgin beni ayakta tuttu annem. Senin varlığın, benim için dünyadaki en büyük güvence. Her zaman, her koşulda seni seveceğim. Sen, kalbimdeki en derin sevgi, ruhumdaki en büyük güçsün anneciğim. Her gün senin sevginle daha da güçleniyorum. Hayatıma kattığın her şey için teşekkür ederim.

🌹Bir annenin sevgisi, karşılaştığı her şeyi aşan bir güçtür. Senin sevgin, hayatımın her anında benim en büyük motivasyon kaynağım. Seninle olmak, dünyadaki en güzel şey bir tanecik annem!

Vefat eden anneye özlem dolu sözler duygusal Anneler Günü mesajı ve Anne özlemi sözleri!

Mevsimin Bir Sucu Yok YoklugunCok Soguk AnnemAnne özlemi mesajlarıyla özlemlerini ifade etmek isteyen kişiler, bu özel günde acılarıyla yeniden yüzleşiyor. Ölüm, hayatın gerçeği ve en acı tecrübelerinden birisidir. Annenin vefat etmesi ise insanı adeta yarım kalmış hissettiren ve hiç geçmeyen bir yaradır. Annesi vefat eden anneler için duygusal Anneler Günü mesajlarını bir araya getirdik. Anneler Günü'nde vefat eden anneye özlem dolu kısa sözler ve duygusal mesajlar...

ÖLEN ANNEYE DUYGUSAL ANNELER GÜNÜ MESAJI

😔Sen gittin ya anne, her gün sol yanım acıyor... Anneler Günün kutlu olsun....


😔Bir Anneler gününü daha sensiz geçiriyorum. Canım annem seni çok özledim bir kere daha Anneler gününü kutlarım.


😔"Canım annem, bana verdiğin değerle ve emekle bugünlere gelmemi sağladığın için sana minnettarım. Yaşıyor olmasan da iyi ki benim annemsin, Anneler günün kutlu olsun"


😔Yine bir Anneler günü... Canım annem biliyorum sen cennetten bizi izliyorsun. Senin yokluğuna alışamadım annem. Sen hayatımızdan gidince benim hayatımda kocaman bir boşluk oluştu. Yine de Anneler günün kutlu olsun canım annem.


😔Annenin ne iyisi olur, ne de kötüsü.. En kötüsü Annesiz yaşamaktır.


😔Bir anne öldü mü bir insan ölmez, bir hayatın neşesi ölür, mutluluğu yıkılır ve birliği bozulur.


😔Mekanın cennet olsun canım annem. Anneler günün kutlu olsun.


😔Canım annem, bugün de seni çok özledim.


😔Bu sene de Anneler gününü cennette kutluyorsun. Seni çok ama çok özledim. Anneler günün kutlu olsun canım annem.


😔Sensiz günler, aylar, yıllar, bayramlar geçiyor... Bugün de Anneler günü ama sen yoksun. Sensiz ne bayramın tadı var, ne de günlerin. Seni çok özledim anneciğim. Anneler günün kutlu olsun. Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten kadın, benim sevgili annem; Mekanın cennet olsun. Anneler günün kutlu olsun


😔Yanımızdan ayrılalı yıllar oldu ama evimizdeki varlığın hiç eksilmedi çünkü hep kalbimizdesin canım annem.


😔Hiç umulmadık bir sabahın ilk saatlerinde birden gidiverdi annem... Ne bir elveda, ne bir göz göze geliş, ne bir dokunuş. Hiç bir şey. Aniden bir boşluk ve ölüm. Hayat bunu da gösterdi bana, annenin evladına öğrettiği son şeyin annesizlik olduğunu da...


😔Sensiz geçen bir anneler günü daha annem. Anneler günün kutlu olsun.


😔Her anneler gününde olduğu gibi bugünde yine senin yanına geldim bak annem. Evet, bugün anneler günü sana hediye getirecektim ama vazgeçtim. Çünkü biliyorum ki sen bana hediyeye ne gerek var yavrum sen gel bana en güzel hediye budur derdin canım annem.


😔Yorgunum kırgınım ve seni özlediğimde ben hep böyleyim canım annem.


😔Keşke bir yol olsa ve çıkıp gelebilsem sana Başımı yine koysam dizlerine Ve ellerine okşasan saçlarımı... İşte o zaman tüm derdim, tasam uçup giderdi, yok olurdu annem...


😔Olmazdı hiç kederim, olmazdı hiç tasam, şaşırıp kalmazdım sen yaşasan. Anneler Günün kutlu olsun anacığım...


VEFAT EDEN ANNEYE ÖZLEM DOLU SÖZLER

Canim annem, bugün de seni çok özledim.

😔Anne demek aşk demek Ben aşkımı toprağın altına gömdüm. Kader bana yeter güldüğün dedi ve aldı onu benden Elbet bir gün de yer ağladığın der ve beni ona gönderir...


😔Seni bir daha görememek acı verse de bana, elimi uzatıp tutamasan da her daim kalbimdesin canım annem.


😔Hep söylerdin annem okşayıp saçını seni sevmeye doymadan, senin mutluluğunu görmeden, göçüp gidersem bu dünyadan, dua et, mezarımın başucuna gel yeter derdin canım annem. Ben her gün geliyorum senin yanına annem.


😔Kaç yaşında olursan ol.. Çok ağırdır annenin yokluğu...


😔Derdimi, neşemi, hüznümü paylaşabildiğim tek insandın. Ben şimdi kime gideyim.


😔Bu dünyanın cefasını çektin ama sefasını sürmeden gittin. Rabbim sefasını cennetinde sürmeyi nasip etsin. Anneler günün kutlu olsun.


😔Cennet mekânın olsun, Peygamberimiz (SAV) komşun cennet ehli yoldaşın, dualarım seninle... Anneler Günün kutlu olsun canım annem.


😔Annenize iyi bakın çünkü o acı tahmin ettiğinizden çok büyük.


😔Allah'ım biz evlatları olarak annemizden razıydık. Sen de ondan razı ol. Anneler günün kutlu olsun.


😔"Sensiz bir anneler günü geçirmek beni çok üzüyor anacığım, yine de seni ne kadar sevdiğimi bilmeni istiyorum ve senin gibi bir annem olduğunu düşündükçe mutlu oluyorum. Anneler Günü'n kutlu olsun!


😔Keşke anneler ölümsüz olsa, annem yüreğimdesin. Anneler günün kutlu olsun.


😔Bak anne, bugün Anneler günü... Yani senin günün ben yine senin yanındayım, hemen başucundayım. Anneler günün kutlu olsun canım annem.


😔"Bugün kendim başta olmak üzere, hayatımdaki her şeyde senin imzan var canım annem. Allah mekanını cennet eylesin."


😔Bir anne öldü mü bir insan ölmez, bir hayatın neşesi ölür, mutluluğu yıkılır ve birliği bozulur. Anneler Günün kutlu olsun annem...

​​​​Facebook Sayfasmiz takip edin ​​instegram sayfamizdan takip edin TikTok sayfamizdan bizi takip edinSayfamizi twitter Takip edebilirsiniz