Skip to main content

Sevgiliye iyi Geceler Mesaji Romantik Tatli yazilar Sözler

Sevgili olmak her zaman en özel duygulari, gece ve gündüz ayrimi yapmadan yaşamak anlamina gelmektedir. Bu yüzden gece olduğunda sevgilinize onu ne kadar çok sevdiğinizi göstermek ve ifade etmek için sevgiliye iyi geceler mesaji gönderebilirsiniz. Bu mesajlar sayesinde sevgiliniz kendisini daha iyi hissedecek ve uykuya da çok daha aşk dolu bir şekilde dalacaktir. İyi geceler mesaji sevgiliye göndermenin en özel taraflarindan birisi de sürekli olarak kendisini düşündüğünüzü göstermenizdir. Böylece onun kendiniz için ne kadar değerli olduğunu en özel şekilde ifade ettiğiniz gibi sevgilinizin de aşkinizi en iyi şekilde hissetmesine neden olabileceksiniz.


Sevgiliye iyi Geceler Mesaji Romantik tatli yazilar sözler  uzun ya da kisa olsun her zaman en içten ve duygu dolu mesajlardan oluşuyor. Özellikle uzakta olan sevgililerin uykuya dalmadan önce birbirilerine çok hoş ve zarif bir şekilde iyi geceler demelerini sağlayan bu mesajlar ile birlikte mutluluğunuzu daha arttiracak ve her zaman sevgilinizin sizin için yaşamdaki en değerli kişi olduğunu gösterebileceksiniz.


Sevgiliye İyi Geceler Mesaji

📝Derin nefes al, zihnini boşalt ve sadece güzel akşam güneşine bak ... seni ne kadar çok sevdiğimi hatırla.  İyi akşamlar.

Romantik resimli iyi aksamlar mesajlari📝Karanlıkta hayatımı aydınlatan bir yıldız gibisin;  Sahip olduğun gülümseme ve dokunuşun tüm yaralarımı iyileştiriyor;  Sen benim hayatımın aşkısın ve söz veriyorum gitmene asla izin vermedim.  İyi akşamlar ve seni seviyorum. 

📝Umarım aşkımız daima bu günbatımı kadar güzel ve nefes kesici kalır.  İyi akşamlar.

Huzurlu Aksamlar📝Sabah ve öğleden sonraları seni ne kadar çok sevdiğimi söylemek bana yetmiyor.  İyi akşamlar ...  


📝Sabahları günün en önemli kısmı olabilir.  Öğleden sonraları günün en heyecanlı kısmı olabilir.  Geceleri günün en can alıcı kısmı olabilir.  Ancak akşamları kesinlikle günün en romantik bölümüdür.  İyi akşamlar.


📝İyi akşamlar çok küçük bir dilek ... Sana harika bir hayat dilerim.Günüm Huzurlu mutlu Aksamlar📝ne kadar kötü olursa olsun, seni düşünmek herşeyi bana unutturur. İyi akşamlar, hayatımın güneşi.

Huzurlu mutlu Aksamlar

📝Seni dünyadaki her şeyden çok seviyorum.  Doğru hayat hiç kolay değil, ama birlikte tüm engelleri aşıyoruz.  Nerede olursan ol ben hep yanında olacağım.  İyi akşamlar.

Huzurlu mutlu Aksamlar

📝Hayatımın geri kalanını ellerinden tutarak geçirmek istiyorum.  Aşk bizi birbirimize yaklaştırıyor ve ben hayatımın sonuna kadar seni seveceğim;  Bakışın bana huzur veriyor ve gülümsemen her şeyin yolunda olduğunu hissediyor.  Seni bugün ve her zaman seviyorum.

Huzurlu mutlu Aksamlar

📝Dünyadaki en değerli yer kalbindedir beni orada tut ve gitmeme izin verme.  Seni seviyorum ve sensiz hayat benim için hiçbir şey ifade etmiyor.  İyi akşamlar. 

Huzurlu mutlu Aksamlar

📝İçindeki tüm renkler eklendikçe hayatımın tuvali mükemmelleşiyor;  Gülümseme, sevinç, mutluluk ve yaşam sevgisi.  Hayatımı paylaşmak için her zaman kalbinde olmak istiyorum.  İyi akşamlar diliyorum.

Huzurlu mutlu Aksamlar

📝Hayat seninle kolay ve üzüntülerimi gülümsemelere dönüştürmek için desteğine ihtiyacım var.  Sadece sen olumsuzlukları uzaklaştırabilir ve hayatımı güzelleştirebilirsin.  İyi akşamlar.