Skip to main content

Berat Kandili Mesajlari Kandil Kutlamalari


Berat Kandili Mesajlari Kandil Kutlamalari Mübarek Ramazan ayının müjdeleyicisi olan Berat Kandili. Bugüne en özel Berat Kandili mesajlarını mübarek gün için derledik. Bugün dualarla geçirilirken, kandil mesajları ile ise günün anlamı ve önemi belirtilecek. Berat Kandili mesajları resimli ve sözlü seçenekler ile sevdiklerinizin kandilini kutlayabilirsiniz.

Mübarek Berat Kandili gecesinde bir yıl içinde olacak bütün işler hükme bağlanıp ifası için Cenab-ı Hak tarafından meleklere verilir. Gecesini ibadet ve dua ile gündüzünü oruçlu geçirmek faziletlidir. Ramazan ayına da kısa bir süre kala bu önemli gece okunacak dualar ve yapılacak ibadetler ile geçirilecek. Berat Kandili mesajları resimli ve sözlü seçenekler ise sosyal medyada paylaşılmaya başladı. Böyle mübarek bir günde sevdiklerinizin Berat Kandilini kutlamak için birbirinden güzel dualı ve ayetli Berat Kandili mesajlarını sizler için derledik. İşte resimli, yazılı hadisli, ayetli, dualı, yazılı Berat Kandili mesajları, sözleri.

Berat Kandili Mesajlari Kandil Kutlamalari


Berat Kandili Mesajlari Kandil Kutlamalari

İslam alemince Şaban ayının 14'ünü 15'ine bağlayan gecede kutlanan Berat Kandili için geri sayım başladı. Bu yıl 6 Mart gününe denk gelen Berat Kandili ibadetle geçirilecek. 'Hayırlı Kandilleri' ve 'Kandiliniz Mübarak Olsun' mesajlarını WhatsApp, Twitter, Instagram ve Facebook üzerinden sevdikleriyle paylaşmak isteyenler en güzel, resimli kandil mesajlarını araştırıyor. İşte, En güzel, farklı, anlamlı, kısa, uzun, hadisli, dualı, ayetli ve resimli Berat Kandili gecesi mesajları ve sözleri...

RESIMLI BERAT KANDIL MESAJLARI

Dünü bitirip bugünü yaşamanı ve yarın devam edeceğini bilmeni sağlayan Allah'a bu mübarek Berat Kandil'inde şükreden Müslüman kardeşimin kandili mübarek olsun

Kalpler vardır, sevgiyi yaşatmak için, insanlar vardır, dostluğu paylaşmak için, mübarek günler vardır, Beraberce kutlamak için…

Berat Kandili Mesajlari

Ruhu aşk ve muhabbet mührüyle damgalı, kalbi kutsi dava ile sevdalı, sinesi heyecan, coşku tufanı ve şükür notaları ile örülmüş güzel insan, kandilin mübarek olsun.


Her sabah güneşle doğan umutlar, her yeni bahar ile tazelenen mutluluklar ve açan her yeni çiçekte gizlenen güzellikler sizinle olsun. Berat Kandiliniz mübarek olsun.

Kandiliniz Mübarek Olsun

Ya Rabbi! Bizleri büyük-küçük hatalardan, emirlerine karşı isyan kokan tavır ve davranışlardan arındır. (Amin) Hayırlı kandiller.

Berat Kandili En Güzel Resimli Sözlü Kutlamalar

Rabbimiz! Hesap görülecek günde, beni, ana babamı ve inananları bağışla. (İbrahim 41) Berat Kandiliniz Hayırlı Olsun.

Bayraminiz Kutlu Olsun

Dili Bismillah olanın işi yarım kalmaz, sözü İnşallah olanın planı bozulmaz. Gözü Maşallah olanın içi kararmaz. Zikri Subhanallah olanın eksiği olmaz. Şükrü Elhamdulillah olanın rızkı azalmaz. Anahtarı iman olanın açamayacağı kapı olmaz. Berat Kandiliniz Mübarek olsun.


Rabbimiz, biz iman ettik. Bizim günahlarımızı bağışla. Bizi ateş azabından koru. (Ali imran 16) Berat Kandiliniz mübarek olsun.

Kalblerimizi gösterişten ve iki yüzlülükten muhafaza buyur ya Rabbi! Her hal ve tavrımızı rızan istikametinde eyle. Niyetlerimizi ihlaslı kıl ve bize lütfettiğin bütün şeylerde de bereket ihsan eyle ya Rabbi! Hayırlı nurlu kandiller.


Ey Yüce Rabbimiz! Evlerimizden bereketi, dillerimizden duayı, kaplerimizden imanı, hayatımızdan Resulünün sünnetini ve sevgisini eksik etme (Amin). Hayırlı Kandiller.

En Güzel Berat Kandili Meajlari

Bu gece berat gecesi… Dua edelim… Yürekler bir atsın bu gece, günahlarımız affolsun. İyi kandiller.


Ey Rabbimiz! Bizlere dünyada ve ahirette güzellikler ihsan eyle azabından muhafaza eyle. ( Bakara 201) Amin! Selam ve dua ile Berat Kandiliniz kutlu olsun.

Resimli Berat kandili Mesajlari

Rabbim! Beni namaza devam eden bir kimse eyle. Soyumdan da böyle kimseler yarat. Rabbimiz! Duamı kabul eyle.(İbrahim 40) Berat Kandimizi mübarek olsun. 


Allah'ım gönlümüzde olanı hakkımızda hayırlı eyle, hakkımızda hayırlı olana gönlümüzü razı eyle! (Amin) Hayırlı Kandiller.