Skip to main content

En iyi resimli güzel aksamlar mesajlari

En iyi resimli güzel aksamlar mesajlari

Yeni, dualı, neşeli, romantik ve etkileyici iyi akşamlar mesajları ve sözleri

Akşam saatleri, günün yorgunluğunu geride bırakıp sevdiklerimize sıcak bir selam yollamanın en güzel zamanıdır. Neşeli, romantik, dualı ya da etkileyici olsun, her türlü iyi akşamlar mesajı, uzakta olsalar bile onları yanımızda hissettirir. Birkaç kelimeyle bile olsa, bu küçük jestlerle akşamlarınızı anlamlandırabilir, sevdiklerinizle aranızdaki bağı güçlendirebilirsiniz. İşte en güzel iyi akşamlar mesajları…Gün batımıyla birlikte başlayan huzurlu akşam saatleri, sevdiklerimizi düşünmek, onlara iyi dileklerimizi iletmek için kusursuz bir fırsattır. İster yeni ve taze bir başlangıcın mesajı, ister sevgi dolu romantik bir ifade, ister içten dualarla dolu bir temenni, isterse de neşeyle harmanlanmış bir iyi niyet olsun, iyi akşamlar mesajları gönülden bir bağ kurmanın en samimi yoludur. İşte her bir duyguyu kucaklayan ve sevdiklerinizin akşamlarını güzelleştirecek iyi akşamlar mesajları ve sözleri koleksiyonu.


En Güzel secilmis resimli en iyi aksamlar mesajlari 

iyi aksamlar mesajlar

Bugün ellerinizi her zamankinden daha çok açın avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz coşsun geceniz hayırlara vesile olsun.

iyi aksamlar mesajlar

Yastığa kafanızı huzurlu mutlu koya biliyorsanız ne mutlu size değerini bilin; sizi mutlu eden şeylerin. İyi akşamlar herkese.
iyi aksamlar mesajlar

İyi akşamlar sevgilim, yarenim uyumadan önce aklımı uyuduktan sonra rüyalarımı süsleyen biriciğim. En güzel rüyalar senin olsun. İyi akşamlar.
iyi aksamlar mesajlar

Karanlık akşamını aydınlatsın kalbimdeki aşkın nurlu ışığı. Akşamın beyaz atlı prensi olayım sevgilim. İyi akşamlar sonsuz aşkım.
iyi aksamlar mesajlar

Kalabalık yıldızlar içinde arama gözlerimi. Ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımla aydınlan ve gez bu akşam İyi akşamlar canım.

iyi aksamlar mesajlar

Kalbinin ışığı gecenin karanlığını bastırsın. Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin. Gecen mutlu kalbin huzur dolu olsun.

iyi aksamlar mesajlaraklarına indiğinde ve o bir damla serinliği biriyle paylaşmak istediğinde yüzünü rüzgara dön, oradayım! İyi akşamlar.

iyi aksamlar mesajlar

Gece lambasının loş ışığı vuruyordur şimdi o güzel yüzüne Ne kadar da güzelsin öyle, her halinle Düşüncelerimdeki tek güzele iyi akşamlar.

iyi aksamlar mesajlar

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi akşamlar öpücüğü, yanağını uzat.

iyi aksamlar mesajlar iyi aksam mesajlari

Bir hüzün saklıdır her gün batımında bin umut vardır yeni günün doğumunda bir sozlersitesi.com hüzünle uyuyup bin huzurla uyanman dileğiyle iyi akşamlar.


Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan güneş yeni umutlarla doğacaktır yarınki güneş senin için bir tanem iyi akşamlar.

iyi aksamlar mesajlar

Artık sırdaş değil geceler bana Sana duygularımı iletebileceğim telefonuna mesajla En içten duygularımla iyi akşamlar sevdiğim sana.

iyi aksam mesajlari

Hayata gülüşünle ceza ver, kötülüklere yıkılmadığını anlasınlar. Yaprak misali dökülsen de seni seven dostlarınla yeniden yeşer. Kimse yoksa bile ben varım sakın unutma dostum. İyi Akşamlar.
Hayirli Aksamlar

İnsanlar tanıdım yıldızlar gibiydi, hepsi parlıyordu, hepsi gökteydi. Ama ben seni, güneşi seçtim, bir güneş için bin yıldızdan vazgeçtim? İyi akşamlar aşkım.
Hayirli Aksamlar

Dostluğu, sevgiyi ve geleceği. Hüznümüzü, acımızı, yalnızlığımızı paylaştığımız; birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissedeceğimiz geceler dilerim.
Hayirli Aksamlar

Hayata gülüşünle ceza ver, kötülüklere yıkılmadığını anlasınlar. Yaprak misali dökülsen de seni seven dostlarınla yeniden yeşer. Kimse yoksa bile ben varım sakın unutma. Hayırlı akşamlar.

Hayirli Aksamlar

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, sozlersitesi.com tükenmek bilmeyen bir şey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Hayirli Aksamlar

Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreğin sana yalnız bıraktığını söylerse aldırma çevir gözlerini gökyüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin aşkım iyi uykular tatlı rüyalar.

Hayirli Aksamlar

Duvarıma bakarken boş odamın, birden sen beliriverdin Çevirdim gözlerimi baktım karanlık tavana yine geldin. Usulca yaklaşıp yanağıma bir buse verdin Bende gönderiyorum canım sana. Öptüm biriciğim iyi akşamlar sana.

Hayirli Aksamlar

Aşk akşamları sarhoş gezmektir ıssız boş sokaklarda. Bir kalp çizip içine isminin baş harflerini yazmaktır buğulu camlara. Bu mesaj vasıtasıyla aşkımı gönderiyorum sana. İyi akşamlar bebişim.

Hayirli Aksamlar

Yeter ki yüreğinden gelsin sesler. Allah her duayı kabul eder. İyi geceler.