Skip to main content

Ask Renk olarak pembe sevgiye karsilik gelirse kirmizi askin

Ask Renk olarak pembe sevgiye karsilik gelirse kirmizi askin rengidir. Kırmızı renk aşıkların ölümüne bağlanabileceği duyguyu ifade eder. Aşkı renginden dolayı kana benzetmek mümkün. O zaman kana benzemesi kandaki değişimlerin aşk içinde geçerli olmasıyla bağdaşır ve aşk duygusunda tıpkı kandaki gibi sürekli bir hareketlilik söz konusudur.

kaderimsin Güzel sözler, sevdiklerimize hislerimizi aktarmamiza yardimci olan duygusal ve anlamli ifadelerden olusur. Kelimelerle arasi iyi olmayanlar; ese, nisanliya, kiz arkadasa ve erkek sevgiliye güzel sözler söylemek icin güzel ask sözleri ve mesajlarindan faydalanir. Ask ile ilgili literatürde yazarlarin ve sairlerin kaleminden dökülmüs cok güzel sözler hislere tercüman olmaktadir. Siz de "sevgilime, esime güzel sözler söylemek istiyorum" diyorsaniz sevdigine, esine, kocaya romantik ve manali mesajlar göndermek isteyenler icin hazirlanmis anlamli, uzun ve kisa sözler arasindan size en uygun olani secebilirsiniz. Ayrica sosyal medyada paylasilacak, ese, dosta, akrabaya, anneye, babaya gönderilecek mesajlara göz atabilir; ögretmene, abiye, ablaya, kardese, arkadaslara aile ile ve dostlukla ilgili güzel sözler gönderebilirsiniz.

Kaderimsin,Nereye gidersen git kalbini yaninda götürNereye gidersen git.Kalbini yaninda götür.

Kaderimsin-Sevgi-Ask-ÖzlemBazi seyler hayatinizda varken önemlidir.Vazgectikten veya öldükten sonra anlasilan,kiymet, tedavülden kalmis para gibi degersizdir. Atakan Gülgar

Ask Renk olarak pembe sevgiyeAsk Renk olarak pembe sevgiye

Kaderimsin sen Rüyanda görüyorsan onu özlemiş; Rüyanda görmek için yatıyorsan sevmişsin demektir.Kaderimsin sen- Rüyanda görüyorsan onu özlemiş; Rüyanda görmek için yatıyorsan sevmişsin demektir.

''Biriyle arama mesafe koymussam bu kesinlikle benimle ilgili degildir.Bana ne oldugunu sorguluyan önce yaptigini hatirlasin ''

kaderimsin Ayrilik sözleri

'' Biriyle arama mesafe koymussam bu kesinlikle benimle ilgili degildir.Bana ne oldugunu sorgulayan önce ne yaptigini hatirlasin ''

Kaderimsin YorgunO kadar yorgunumki,kalbim müsayit bir yerde dusada dinlensem  :(

Gönül yorgun düstügünde yürek dilsiz kalir.Gönül yorgun düstügünde yürek dilsiz kalir.

Uzattım da Ellerimi, Senin Yüreğin El VermediUzattım da Ellerimi, Senin Yüreğin El Vermedi

Bunca zaman boyunca

Bunca zaman boyunca ya elimi tutmayacaklarauzattim elimi,yada birakip gidecekler hep el verdi bana.

Sairin Dedigi Gibi.. ''Hayat'' Konusmayi en cok istedigin insana karsi susmayi ögrendigin zaman baslar...!!!Sairin Dedigi Gibi.. ''Hayat'' Konusmayi en cok istedigin insana karsi susmayi ögrendigin zaman baslar...!!!

Kaderimsin ÖzlemSu an cekilmez bir haldeyim. Yorgunum, uykusuzum, hüzünlüyüm sanki birsey beni engelliyor özgürlesemiyorum...

Kaderimsin HüzünAnlatirken aglarim diye,anlatamadigim cok sey var..

KaderimsinBirinin arkasindan konustuktan sonra, Nasil hic bir sey olmamis gibi can ciger oluyorsun, bir anlatsana söz karektersizsin demicem.

Ne kadar sarilirsan saril,Biraktigin an özlersinNe Kadar sarilirsan saril,biraktigin an özlersin.

Demli iki cay ver usta,Biri bana biri gelmeyen dosta.Demli iki cay ver usta,Biri bana biri gelmeyen dosta.

Bir kadere birde yüregime! Gücüm yetmedi.! ikisi'de yerle bir etti beni.!!Bir kadere birde yüregime! Gücüm yetmedi.! ikisi'de yerle bir etti beni.!!