Skip to main content

Resimli Agir Sözler Özenle Secilmis sözler- Laf Sokucu

Resimli Agir Sözler Özenle Secilmis sözler - Laf Sokucu, Kısa, Uzun, Güzel, Çok Derin Anlamlı En Ağır Abi Sözleri. Sosyal medyadan paylaşılacak laf sokmalık ağır sözler, pek çok kişinin araştırmaları arasında yer alıyor. Eski sevgiliye, kavga edilen arkadaşa ya da sevilmeyen kişilere tepki olarak paylaşılan en ağır abi sözleri, sosyal medyada sıkça paylaşılıyor. Kısa ve uzun seçeneklerle resimli kapak ağır sözler ve mesajlar haberimizde. İşte bu yılın en çok beğenilen anlamlı, göndermeli ağır sözler!

Sevgi dolu sözler​Yan yana ayri yazilir, biz hep simsiki olalim.
Sevgi SözleriSevgi dünyadaki yasamin aktigi nehirdir

Sayfamızdan sevdiklerinize gönderebileceğiniz  Kisa Hikayeler ve Sarki sözleriyle birlikte en anlamlı, en romantik ve duygusal sözler iyi aksamlar,iyi geceler,günaydin,siirler,dini mesajlara,Siirler,Dini hikayeler,Seyahat ler,Güzel sözler,Anlamli sözler,ata sözleri,Agir abi sözleri,bayram mesajlari,kutlamalar,dogum günü,bayram kutlamalari secilmis müzikli sarki sözleri,Blog Kaderimsin.com'dan  ulaşabilirsiniz. Bunları sevdiklerinize Facebook, WhatsApp üzerinden  Resimli Sana mesajı olarak gönderebileceğiniz gibi, SMS olarak da gönderebilirsiniz. Diyer siirlerimizi burdan göz atabilirsiniz.

Sitemli sözler

Deger agirdir tasiyabileceginden emin oldugunuz insanlara verin.

ÖzledimÖzledim diyorsun mektubunda.Sadece kuru bir özledimmi yazdi yanik yüregin..

Kir gönlümün zincirini

Kir Gönlümün Zincirini..

Duyguların Evrenselliğine Yönelik Bulgular

Duyguların Evrenselliğine Yönelik Bulgular

Charles Darwin’e göre duygular evrensel olarak hissedilir ve ifade edilir. Paul Ekman da Yeni Gine’den Arjantin’e, Japonya’dan Amerika’ya kadar geniş bir yelpazeyi içeren ülkelerde yaptığı deneylerle 6 genel duygu için bu evrensellik düşüncesini kanıtlamıştır. Evrensel olarak var olan bu duygular tiksinme, şaşkınlık, korku, mutluluk, üzüntü ve öfkedir. Utanç ve heyecan da yüzde ifade edilebilir ancak bunlar için yukarıda bahsedilen altılı kadar sağlam bilimsel kanıtlar yoktur. 

Ekman’ın bulguları, duygular ifade edilirken bazı kültürel farklılıkların oluştuğunu da göstermiştir. Örnek olarak Japonlar, etrafta başka insanlar varsa duygularını Amerikanlar'dan daha fazla maskelerler; fakat duygular yüzlerinde aynı şekillerde ortaya çıkmaktadır ve yalnız oldukları zaman aynı yoğunlukla ifade edilmektedir. 

Mutluluk

Mutluluk, zevk ve heyecanla karıştırılmamalıdır çünkü bunlar tamamen farklı kavramlardır. Zevk ve heyecan, mutluluğun 4 farklı ortaya çıkış yolundan ikisidir. Bir insan bir aktiviteden zevk aldığında, heyecan verici bir olay yaşadıktan sonra, rahatsızlık veren bir şeyden kurtulduğunda ya da zihninde bulunan kendi yansımasını geliştiren eylemler yaptığında mutlu olabilir. Her insan bu 4 yolu aynı anda kullanmaz zira bazı kişilerde bu yollar inançlar, alışkanlıklar ya da imkansızlıklar nedeniyle kapalı olabilir. 

Baskılanmamış ve saf bir mutluluk sırasında dudakların kenarları yukarı ve geriye doğru çekilir, yanaklar kaldırılır, alt göz kapağının altındaki deri yükselir ve burada çizgiler oluşur (görsel 5.1.1 ve 5.1.2). Dudaklar ve yanakların hareketi nasolabial kıvrım denilen burun ve dudak kenarları arasındaki kırışıklığı yaratır, ayrıca bazı insanlarda görsel 5.1’de olmayan göz kenarında çatallı kırışıklar belirir. 

Aglamak la ilgili sözler

Aglamak ruhun kanama seklidir.Aci veriyorsa gecmis gecmemis demektir..

Kaderimsin Sevgi Ask Özlem resimli yazili sözler

Bir lades tutsak nesine desen,sesine derim.Bilirsin yüzün aklimdadir hep, ben sesini özledim..