04.02.2023 20:27

Anneler Günü Kutlu Olsun

Anneler Günü Kutlu Olsun En güzel, duygusal, resimli Anneler Günü mesajları araştırmaları hız kazandı. Her yıl Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanan Anneler Günü bu yıl 8 Mayıs tarihine denk geliyor. Bu özel günde her yıl olduğu gibi çiçekler ve hediyeler alınarak anneler mutlu edilecek. Annelerini, kayınvalidelerini, teyzelerini, halalarını, ablalarını ve öğretmenlerini mutlu etmek isteyenler WhatsApp ve SMS yoluyla göndermek için en güzel, anlamlı, duygusal Anneler Günü mesajları ve sözlerini araştırıyor. İşte, Resimli Anneler Günü mesajları...

[In der Blog-Übersicht wird hier ein Weiterlesen-Link angezeigt]

Anneler Günü Kutlu Olsun.Kısa, Uzun, Duygusal, Romantik Sevgiliye Arkadasa yollayabileceginiz hikayeler oldugu gibi Kaderimsin siir.,siirler yer almaktadir.

Anneler Günü Kutlu Olsun. Tebrik Kartlari  Kisa hikayeler ve Bunlarla birlikte sayfamizda,mini Gerilim Sevgi Ask Üzerine Hikayeleri Siirler göndererek sevdiklerini mutlu etmek isteyenler doğru yerdeler. seyahat ,Blog,hikayeler, mesajı başta olmak üzere kız ve erkek arkadaşa yazılacak en güzel kısa, uzun, komik, neşeli, etkileyici, muhteşem, anlamlı, romantik, Hikayeler bu başlık altında yer alıyor. Hikayeler ve sözleri seçeneklerinden birisini resimli ya da yazılı olarak anında yollayabilirsiniz. Sevgiliye Hikaye mesajı için en güzel mesajlar kaderimsin.com da, duygularınıza tercüman olabilecek 2023-2024 için en güzel, kısa, uzun anlamlı sarki sözleri  ile sabah Günaydin sözleri!

Sayfamızdan sevdiklerinize gönderebileceğiniz ''Anneler Günü Kutlu Olsun'' Kisa Hikayeler ve Sarki sözleriyle birlikte en anlamlı, en romantik ve duygusal sözler iyi aksamlar,iyi geceler,günaydin,siirler,dini mesajlara,Siirler,Dini hikayeler,Seyahat ler,Güzel sözler,Anlamli sözler,ata sözleri,Agir abi sözleri,bayram mesajlari,kutlamalar,dogum günü,bayram kutlamalari secilmis müzikli sarki sözleri,Blog Kaderimsin.com'dan ulaşabilirsiniz. Bunları sevdiklerinize Facebook, WhatsApp üzerinden Resimli Sana mesajı olarak gönderebileceğiniz gibi, SMS olarak dagönderebilirsiniz. Diyer siirlerimizi  burdan göz atabilirsiniz.

Anneler Günü Kutlu Olsun

Anneler Günü Kutlu Olsun

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, bağlanamam. Anneler günün kutlu olsun canım annem.
Anneler Günü Kutlu Olsun

Her şeye değer senin sonsuz sevgin.. Annem. Seni çok arıyorum.. Çok özledim. Anneler günün kutlu olsun biricik meleğim.

Anneler Günün kutlu olsun anneciğim! Benim annem olduğun için çok mutluyum. Bana her zaman inandığın ve benim için yaptığın her şey için teşekkür ederim. Seni seviyorum!

Anneler Günü Kutlu Olsun


Sen benim gündüzüm de yol gösteren, gecemde aydınlatan, zorlukta yüreklendiren, mutlulukta sarılan sensin. Sen benim bu dünyadaki en güzel varlığımsın anneciğim. İyi ki varsın.
Anneler Günü Kutlu Olsun

Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın. Hüznümüzü sevince dönüştüren harika kadın, Anneler Günün kutlu olsun.

Anneler günü kutlu olsun

Anneler, karşılıksız sevgi ve sonsuz özverinin simgesi, dünyanın hiçbir değeriyle karşılaştırılamayacak ve yeri hiçbir zaman doldurulamayacak olan hayatımızın en değerli varlıklarıdır. Anneler Günü kutlu olsun.!


Annelerimizi sadece anneler gününde değil, yaşamın her anında sevgi, saygı ve muhabbetle kucaklamalıyız. Tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.!

Anneler Günü Kutlu Olsun


Penceresiz odamda, ışıkların en nadidesiydin. Akıl hocam, hayat danışmanımdın. Yollar ayrıldı ama kalpler asla. Seni seven yavrun anneler gününü unutmadı. İyi ki varsın annem.


Anneler Günü bir gün değil; her gündür. Sevgin her gün içimizde, sen bizim evimizde bir meleksin annem.

Anneler Günü Kutlu Olsun

EN GÜZEL ANNELER GÜNÜ MESAJLARI VE SÖZLERİ

Kelimelerle anlatılamayan fedakarlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “ANNE” derdim. Anneler günün kutlu olsun Annem.
Anneler Günü Kutlu Olsun

Bana hayat veren ve hayatı öğreten biricik anneme sevgilerimle..

Annem annem sen üzülme sözlerin hep yüreğimde annem annem gel üzülme ben hala senin dizlerinde. Seni çok seviyorum anneler günün kutlu olsun canım annem.

Anneler Günü Kutlu Olsun

yok, elimde bir demet menekşe, yok elimde sevdiğin gül şekeri. Yok işte sana bir şey bilmem ki ne demeli, bir tek ağır yaralı özlemim ve bir tek gözlerine sürdüğün gözlerim anne benim, aç kapıyı anneler gününü kutlamaya geldim güzel annem.

İlk adımlarımı seninle attım, ilk kahkahamı sen işittin. İlk kez sana böyle baktı gözlerim annem. Günün kutlu olsun, ömrün uzun olsun.

Anneler Günü Kutlu Olsun

Küçükken başucumda bana ninni söylerdin, sabahları uyanınca, beni okşar severdin. Benim annem, güzel annem beni al dizlerine. Kucağında okşa beni, ninniler söyle yine. Bugün hâlâ kulağımda çınlıyor tatlı sesin. Güzel annem, kalbimin sen, en büyük neşesisin. Anneler günün kutlu olsun.


Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Annemsin. Seni çok seviyorum.

Anneler Günü Kutlu Olsun

Anne şefkattir, merhamettir. Cennet onların ayakları altındadır. Tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.

Anneler günü kutlu olsun

Biraz şans, biraz sevgi ve sabır, birer parça zaman, başarı ve memnuniyeti de eklersek malzemelere, hepsini karıştırıp senin için uzun ve dileklerinin gerçekleştiği bir "hayat pastası" yapabiliriz sanırım. Anneler günün kutlu olsun canım annem!

Anneler günü kutlu olsun

Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın. Anneler günün kutlu olsun anneciğim..Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, ANNEM.


Karşılıksız tek sevgi senin bize olan sevginmiş. Şimdi daha iyi anlıyorum anne. Seni çok seviyoruz. Ellerinden öpüyoruz anneciğim.

Anneler günü kutlu olsun

Kuzey rüzgarı da esse, kopsa da fırtına, sığınacağım tek liman sensin annem. Hakkını nasıl öderim..

RESİMLİ ANNELER GÜNÜ MESAJLARI

Varlığımızı borçlu olduğumuz, sevgi, hoşgörü, merhamet ve özveri kaynağımız değerli annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.!

Etiketler: özel günler