Deniz yildizi En güzel Kisa uzun hikayeler

Kaderimsin Bir Deniz Yildizi'nin HikayesiDeniz yildizi En güzel Kisa uzun hikayeler .Kısa, Uzun, Duygusal, Romantik Sevgiliye Arkadasa yollayabileceginiz hikayeler oldugu gibi Kaderimsin siir.,siirler yer almaktadir.

Deniz yildizi En güzel Kisa uzun hikayeler . Tebrik Kartlari  Kisa hikayeler ve Bunlarla birlikte sayfamizda,mini Gerilim Sevgi Ask Üzerine Hikayeleri,Dini Hikayeler,Siirler göndererek sevdiklerini mutlu etmek isteyenler doğru yerdeler. seyahat ,Blog,hikayeler, mesajı başta olmak üzere kız ve erkek arkadaşa yazılacak en güzel kısa, uzun, komik, neşeli, etkileyici, muhteşem, anlamlı, romantik, Hikayeler bu başlık altında yer alıyor. Hikayeler ve sözleri seçeneklerinden birisini resimli ya da yazılı olarak anında yollayabilirsiniz. Sevgiliye Hikaye mesajı için en güzel mesajlar kaderimsin.com da, duygularınıza tercüman olabilecek 2023-2024 için en güzel, kısa, uzun anlamlı sarki sözleri  ile sabah Günaydin sözleri!

Sayfamızdan sevdiklerinize gönderebileceğiniz ''Deniz yildizi En güzel Kisa uzun hikayeler '' Kisa Hikayeler ve Sarki sözleriyle birlikte en anlamlı, en romantik ve duygusal sözler iyi aksamlar,iyi geceler,günaydin,siirler,dini mesajlara,Siirler,Dini hikayeler,Seyahat ler,Güzel sözler,Anlamli sözler,ata sözleri,Agir abi sözleri,bayram mesajlari,kutlamalar,dogum günü,bayram kutlamalari secilmis müzikli sarki sözleri,Blog Kaderimsin.com'dan  ulaşabilirsiniz. Bunları sevdiklerinize Facebook, WhatsApp üzerinden  Resimli Sana mesajı olarak gönderebileceğiniz gibi, SMS olarak da gönderebilirsiniz. Diyer siirlerimizi burdan göz atabilirsiniz.

Deniz yildizi En güzel Kisa uzun hikayeler 

Bir Deniz Yildizi ,

Bir adam okyanus sahilinde yürüyüş yaparken, denize telaşla bir şeyler atan bir adama rastlar. Biraz daha yaklaşınca bu kişinin, sahile vurmuş denizyıldızlarını denize attığını fark eder. “Niçin bu denizyıldızlarını denize atıyorsunuz?” diye sorar. Topladıklarını hızla denize atmaya devam eden kişi? “yaşamaları için” yanıtını verir. Adam bu defa “iyi ama burada binlerce denizyıldızı var. Hepsini atmanıza imkân yok. Sizin bunları atmanız neyi değiştirecek ki?” der. Yerden bir denizyıldızı daha alıp denize atan kişi, “bak onun için çok şey değişti” karşılığını verir. Hiçbirimiz herkesin hayatını değiştiremeyiz, ama en azından bir kişinin, yalnızca bir kişinin, biz var olduğumuz için daha iyi halde yaşamasını sağlayabiliriz.

En güzel kıvamda, en güzel biçimde yaratılan insana has özellikler, somut güzelliğin yanında soyut güzelliklerle beraber algılanmalıdır. Ahlaki, ruhi ve zihni güzellikleri beraberinde barındıran insan, Yüce Yaratıcının verdiği değerle mahlûkların en şereflisi olarak yaratılmıştır. Dolayısıyla kıymetli ve özenle yetiştirilmesi gereken bir varlıktır.

Birçok insan; yaşamla yetebildiği ölçüde mücadele etmektedir. Herkesin bildiği gibi, yaşam ne her zaman aydınlık, ne de her zaman karanlıktır. Önemli olan yaşamı tüm yönleriyle tanıyıp, kabul edebilmek, mücadele edebilmektir.

Fakat her insan mahiyetinde yer alan güzel özelliklerini her zaman kullanamamaktadır. Yanlış düşüncelerle hem kendini yıpratmakta, hem de kendine zarar vermektedir.

Her geçen gün önemli değerlerin yok olduğu dünyamızda, yegâne çıkış yolumuz eğitimdir. Güzel insanlarımızın en iyi şekilde yetişmesini sağlamak, onların hayat maratonundan yenik ayrılmasına engel olmak ancak eğitim kalitemizin arttırılmasıyla mümkün olacaktır.